self storage w polsce poradnik

Przeprowadzasz się do nowego mieszkania albo domu? A może po latach wynajmu udało Ci się zakupić własne “gniazdko”? Gratulacje! Za chwile rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu. Przeprowadzka jest czymś niewątpliwie bardzo ekscytującym, niosącym nadzieję na zmianę na lepsze, ale również stresującym. Relokacja może budzić stres związany z wspomnianą wcześniej zmianą – zarówno miejsca zamieszkania, jak również otoczenia, sąsiadów, a w przypadku dalszych przeprowadzek również klimatu, szkoły czy pracy.

Zdarza się również nieraz tak, że kończy się okres wynajmu starego mieszkania, a nowe jeszcze nie jest w pełni gotowe, aby się do niego wprowadzić. Nie chcemy płacić za kolejny cały miesiąc wynajmu. Co wtedy zrobić? Możemy poprosić o pomoc rodzinę czy znajomych, aby użyczyli nam na kilka dni dach nad głową. Ale co zrobić ze swoimi rzeczami? Przecież nie wniesiemy wszystkiego do rodziców, dziadków czy przyjaciółki. Warto wtedy zastanowić się nad wynajmem samoobsługowego boksu, który z powodzeniem sprawdzi się w takiej sytuacji.

Nie musisz się martwić i liczyć każdego dnia remontu nowego mieszkania. Nie spać po nocach, w obawie, że remont nie zdąży się skończyć przed zakończeniem umowy w poprzednim lokalu. Dzięki boksom self storage możesz spać spokojnie i mieć pewność, że w razie spełnienia się czarnego scenariusza masz gotowe rozwiązanie! Boksy magazynowe do wynajęcia robią już furorę w Ameryce. Część krajów europejskich również już docenia wygodę jaką niesie za sobą wynajem samoobsługowego pomieszczenia. Dzięki Less Mess Storage w Polsce również możemy skorzystać z takiego rozwiązania. Less Mess Storage znajduje się w 12 lokalizacjach w Polsce, w 6 dużych miastach. Działalność firmy nie ogranicza się jednak do naszego kraju. Również Czechy mają dostęp do 3 dużych, bardzo nowoczesnych obiektów Less Mess Storage.

Boksy self storage – bezpieczne i bardzo wygodne rozwiązanie

Jeśli musisz opuścić stare lokum bez możliwości wprowadzenia się do nowego mieszkania to z pewnością spodoba Ci się bardzo elastyczna umowa z Less Mess Storage. Możesz ją podpisać nawet na tydzień. Nie musisz decydować się na kilkumiesięczny wynajem. Dzięki temu możesz zyskać dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Dodatkową zaletą magazynu do przechowywania mebli i innych przedmiotów jest ich bardzo dobre zabezpieczenie – całodobowy monitoring, indywidualnym kod, system kontroli dostępu oraz prywatna kłódka. Bezpieczeństwo pozostawianych rzeczy jest bardzo ważne dla ich właścicieli.

Kolejnym aspektem, który jest równie ważny jest dbałość o odpowiednie warunki w każdym boksie. W Less Mess panują optymalne warunki do przechowywania nawet takich produktów jak żywność w hermetycznych opakowaniach czy drewniane meble.

Wynajmując przestrzeń do magazynowania rzeczy często zależy nam, aby mieć do niej pełny dostęp. Proces przewożenia rzeczy często jesteśmy w stanie zorganizować dopiero w godzinach popołudniowych, po pracy albo w weekend. Z tego względu bardzo korzystną opcją jest całodobowy dostęp do wynajmowanego lokalu. Dzięki temu możemy przewozić rzeczy nawet w niedzielną noc bez żadnych ograniczeń. Less Mess Storage daje pełny dostęp do wynajmowanego boksu magazynowego. Można korzystać z niego 24h/7.

Boksy magazynowe w Warszawie

Warszawa jest nie tylko stolicą Polski, ale również miejscem w Polsce gdzie występuje najwięcej oddziałów Less Mess Storage. Aż ⅓ wszystkich dostępnych w Polsce obiektów Less Mess Storage znajduje się w Warszawie – https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/. Dzięki temu mieszkańcy stolicy mają znacznie ułatwiony dostęp do tej usługi i już niejednokrotnie przekonali się o jej korzyściach. Gdzie w Warszawie znajdują się nowoczesne boksy samoobsługowe? Znajdziesz je przy ulicy:

  • Batalionów Chłopskich 114 B
  • Kosmatki 2
  • Ostródzkiej 50 A
  • Krakowskiej 271

Poznaj Less Mess Storage i zorganizuj swoją przeprowadzkę bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Bezpieczne, czyste, nowoczesne małe magazyny do wynajęcia gwarantują usługę self storage na najwyższym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here