Domy w sam raz dla Ciebie

0
1425

Marzenie o własnym domu jest tym pragnieniem, które najtrudniej zrealizować. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy się o to starać, jeśli nam na tym zależy. Własny dom jest opcją, o którą warto walczyć. Zwłaszcza jeśli jesteśmy posiadaczami albo posiadaczkami odpowiedniej działki o charakterze budowlanym. W takim wypadku dobrze jest się rozejrzeć za potencjalnym budynkiem, który moglibyśmy tam wybudować. Jakość życia w wolnostojącym domu jest tego warta. 

  1. Blisko, coraz bliżej – warto sięgnąć po najlepsze
  2. Propozycje warte naszej uwagi

Blisko, coraz bliżej – warto sięgnąć po najlepsze

Realizacja marzenia o własnym domu właściwie nigdy nie była tak łatwa, jak ma to miejsce obecnie. Dom murowany, z podpiwniczeniem oraz innymi udogodnieniami może być dość kosztowną inwestycją, na którą nie wszystkich stać. Zdecydowanie tańszą opcją może być rozwiązanie znane jako domy szkieletowe. Są to domy, które są oparte na szkieletach wykonanych z odpowiednio dobranego drewna budowlanego, które jest wyposażone we wszystkie certyfikaty, umożliwiające użycie takiego drewna, jako podstawy konstrukcji. Dzięki użyciu drewna oraz prefabrykatów, domy takie są budowane o wiele szybciej oraz taniej niż zwykłe budynki. Jeśli więc szukamy bardziej ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań, oferta jaką przygotowała dla nas firma Ibudhaus może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Propozycje warte naszej uwagi

Domy szkieletowe to jedna z propozycji, z których możemy skorzystać. Inną opcją są tzw. domy pasywne. Są to budynki, które spełniają rygorystyczne wymagania, jeśli idzie o zasady gospodarowania energią we wnętrzu domu. Domy pasywne są o około trzydzieści procent droższe w budowie niż domy stawiane tradycyjnymi metodami. Warto jednak pamiętać o tym, że owe trzydzieści procent zwróci się po kilku latach ich eksploatacji, a potem będzie już tylko taniej – jeśli idzie o energię elektryczną, itp. Domy ekologiczne pomimo swojej wyższej ceny mają wielu zwolenników oraz zwolenniczek. Inwestycja w taki budynek jest wyrazem pewnej filozofii życia, która przyczynia się do tego, by na Ziemi żyło się lepiej. Dla tych z nas, którym marzą się rozwiązania z najwyższej półki, spełniające najwyższe standardy, Ibudhaus ma segment zwany domy Premium. Niepowtarzalne projekty, jedyny w swoim rodzaju design oraz komfortowe wnętrze, spełnią najbardziej wyszukane pragnienia przyszłych mieszkańców. Warto więc dokładnie przyjrzeć się ich portfolio, bo być może właśnie tu znajdziemy nasz wymarzony dom, którym będziemy żyć przez długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here