Logistyka – studia inżynierskie w Gdańsku

0
1086

Logistyka-studia inżynierskie w Gdańsku to interdyscyplinarny, popularny kierunek, który idealnie wpasowuje się w zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Logistyka przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcą związać swoją przyszłość z szybko rozwijającą się branżą logistyczną. Studia inżynierskie na kierunku logistyka w Gdańsku cieszą się dużą popularnością i powodzeniem wśród studentów. Jeżeli więc zależy Ci na zdobyciu konkretnej wiedzy, dzięki której zyskasz szansę na zdobycie interesującej i przyszłościowej pracy to studia inżynierskie – logistyka to kierunek stworzony dla Ciebie.

PROGRAM STUDIÓW INŻYNIERSKICH

Jeśli zastawiasz się dlaczego warto studiować logistykę w Gdańsku, sprawdź jak dobrze radzą sobie nasi absolwenci na rynku pracy, to oni są wizytówką naszej uczelni. W trakcie studiów inżynierskich w Gdańsku zdobędziesz gruntowną wiedzę o tematyce szeroko pojętej logistyki. Rozwiniesz swoje umiejętności logistyczne, techniczne i ekonomiczne. Organizowane przez uczelnię warsztaty, zajęcia praktyczne przygotują Cię do pracy w zawodzie. Dodatkowo dostaniesz szansę zapoznania się i praktykowania na najnowszych oprogramowaniach informatycznych, używanym przez profesjonalnych logistyków. Zgłębisz swoją wiedzy teoretyczną oraz rozwiniesz swoje kompetencje praktyczne. W ofercie studiów inżynierskich na kierunku logistyka w Gdańsku przewidziano również wizyty studyjne w renomowanych firmach. Dzięki czemu będziesz mógł dowiedzieć się jak wygląda praca w firmach logistycznych od podszewki. Po więcej informacji dla kandydatów na studia inżynierskie logistyka Gdańsk – wejdź na stronę: www.ssw-sopot.pl

JAKA PRACA PO LOGISTYCE?

Jako absolwent studiów logistycznych w Gdańsku będziesz przygotowany do podjęcia pracy w wielu rozwijających się firmach, przedsiębiorstwach i instytucjach. Bez problemu znajdziesz zatrudnienie w sektorze usługowym, handlowym oraz produkcyjnym. Znajdziesz pracę w przedsiębiorstwach kurierskich i transportowych.

Wiedzę jaką zdobędziesz po ukończeniu studiów inżynierskich, w tym znajomość języka obcego oraz specjalistyczna terminologia branżowa otworzą Ci drzwi do międzynarodowej kariery w świecie logistycznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here