Niemiecka jakość mebli

Meblując mieszkanie, biuro czy gabinet warto postawić na trwałość i wysoką jakość. Gdzie szukać takich połączeń? Niemieckie meble cenione są na całym świecie. Nic dziwnego. Solidne wykonanie, materiały doskonałej jakości i dbałość środowisko to klucz do sukcesu. Prezentujemy trzy marki niemieckich mebli, które cieszą się dziesiątkami lat historii, wzbudzające zaufanie klientów również w Polsce!

Meble Gwinner – tradycja i nowoczesność

Karl i Jakob Gwinner założyli swoją stolarnię w 1930 roku w Pfalzgrafenweiler. Zaczynali od warsztatu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. Obecnie jest to wiodący dostawca na niemieckim rynku meblowym. Choć mijają lata, jedno się nie zmieniło: tworzenie mebli Gwinner z wyjątkowego materiału, jakim jest drewno oraz dbałość o wysoką jakość i piękny wygląd

Rozmaite elementy kolekcji Nola mogą być zaprojektowane według własnego upodobania. Geometryczne kształty, delikatne forniry i najwyższej jakości lakiery to cechy charakterystyczne tych mebli. Doskonale nadają do coraz popularniejszych pomieszczeń w stylu skandynawskim lub industrialnym.

Hülsta – rodzinny biznes

Nazwa firmy Hülsta to połączenie pierwszych trzech nazwiska założyciela Aloisa Hülsa i miejscowości Stadtlohn, gdzie w 1940 powstał pierwszy warsztat mieszczący dziesięcioosobowy zespół stolarzy. Wciąż jest to rodzinny biznes mieszczący się w tym samym miejscu.

Kolekcja Now! to próba wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniu na meble wysokiej jakości w przystępnych cenach. W ofercie znajdują się szafki RTV, komody, szafki a nawet łóżka. Dzięki tej kolekcji w oszczędny sposób zaprojektujesz salon, biuro czy sypialnię. System modułów pozwala na tworzenie indywidualnych kompozycji mebli. Młodzieżowy styl mebli Now! nada świeżości Twojemu pomieszczeniu.

Klose  – niemiecka solidność w polskim wykonaniu

W 1958 roku Karl-Heinz Klose rozpoczął produkcję i sprzedaż mebli w Niemczech. Na przełomie lat 1992-1993 zakupił trzy fabryki w Polsce o ponad stuletniej historii. Do dzisiaj stanową one fundament działalności produkcyjnej marki Klose. Grupę Klosę reprezentuje w Polsce i Europie Wschodniej firma KMK Kolekcja Mebli.

Popularnością wśród klientów cieszy się kolekcja mebli Oleo. Łączy nowoczesny, prosty design i urok znany z klasycznych kolekcji. Dzięki szerokiej gamie wybarwień drewna, można łatwo dopasować je do własnej przestrzeni: jadalni, salonu czy sypialni. Tradycyjny charakter mebli Oleo nada Twojej przestrzeni harmonii i ciepła.

Niemieckie meble w doskonałej jakości i niskiej cenie

Wraz z upływem czasu zmieniają się upodobania użytkowników. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, ciągle powstają nowe kolekcje mebli. Jedno pozostaje niezmienne –poza względami estetycznymi, klienci cenią sobie produkty, które będą im służyć przez lata.

Zaprezentowane firmy – zarówno licząca niemal sto lat marka mebli Gwinner jak i cieszące się niemniejszą estymą meble Hulsta i Klose charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Doskonale wkomponują się w nowoczesne pomieszczenie w stylach wybranych przez nabywcę. Cechują się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here