basen

Właściciele domów z tarasem lub ogrodem mogą swobodnie korzystać z możliwości przebywania na świeżym powietrzu. To w dzisiejszych czasach bardzo ważna sprawa. Trudno jest bowiem teraz wyjechać gdzieś na weekend lub urlop. Co zrobić, aby urozmaicić sobie czas wolny spędzony w domu lub ogrodzie? Rozwiązanie nie jest trudne. Wystarczy zainwestować w basen. Taka instalacja wywoła uśmiech zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Pierwszym pozwoli się zrelaksować, a drugim bezpiecznie wybawić.

Prywatny basen stelażowy

Coraz większą popularnością cieszą się baseny stelażowe. Nic dziwnego. Są efektowne, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości. Producenci proponują zbiorniki w różnej głębokości i gabarytach. W sprzedaży są zarówno baseny, których powierzchnia zajmuje dziesięć metrów kwadratowych, jak i takie, które przekraczają dwadzieścia metrów kwadratowych. Bez problemu można zatem dopasować basen do naszych potrzeb i rozmiarów ogrodu.

Wysokiej jakości baseny stelażowe posiadają wytrzymałą i nieprzepuszczalną konstrukcję membranową. Dzięki temu są odporne na starzenie oraz odkształcenia. Gwarancję wieloletniego użytkowania dają produkty, których konstrukcja stelaża została pokryta warstwą korozyjną w procesie galwanizacji na gorąco. To skuteczne rozwiązanie, stosują tylko nieliczni producenci, w tym marka Laghetto.

Współczesne baseny stelażowe oferują szereg wyposażenia dodatkowego, na przykład: drabinkę, która ułatwia wejście i wyjście ze zbiornika, jak również zabezpiecza przed niekontrolowanym wejściem dziecka do basenu. W opcji są również lampy LED, system filtracji oraz odkurzacze basenowe.

Basen z efektowną obudową rattanową

Jeśli zależy nam nie tylko na samym przebywaniu w wodzie, ale również na tym, aby basen pełnił funkcję reprezentacyjną, to warto sprawdzić ofertę basenów stelażowych dostępnych w stylowych obudowach. Są niezwykle proste w instalacji, a ich modułowa konstrukcja pozwala na łatwy transport. Zimą mogą być ustawione na zabudowanym tarasie, a latem zdobić ogród lub otwarty taras.

Baseny te wyróżniają się ponadprzeciętnym wyglądem. Konstrukcja takich zbiorników wykonana jest ze stali nierdzewnej i stali ocynkowanej, które dodatkowo zostały zabezpieczone proszkami epoksydowymi. Wewnętrzna powłoka basenu (podszewka tuby) została zrobiona z włókien poliestrowych i polimerów, natomiast zewnętrzną warstwę stanowią rattanowe panele z włókna syntetycznego.

Gdzie kupić najlepszej jakości basen przydomowy?

Firmą, która od lat wyznacza trendy w zakresie basenów ogrodowych i tarasowych jest laghetto.pl. Celem marki jest dostarczanie produktów basenowych, które będą spełniały oczekiwania klientów i jednocześnie umożliwiały zrównoważone wykorzystanie zasobów wodnych. Dlatego baseny te są chętnie wybierane zarówno przez właścicieli domów jednorodzinnych, jak również obiekty noclegowe i SPA.

Produkty Laghetto, są niepowtarzalne, stabilne i niezwykle trwałe. Firma proponuje nie tylko nietuzinkowe rozwiązania w zakresie wyglądu zbiornika, ale oferuje również atrakcyjne dodatki, takie jak: reflektory LED, leżaki, pokrycia, poduszki z tkaniny, ogrzewanie wodne, masaż powietrzny z bąbelkami, urządzenia do filtracji i ekskluzywny system uzdatniania wody.

Co ciekawe, każdy basen można dopasować do swoich indywidualnych wymagań. Może on posiadać, między innymi: miejsce do opalania. Do wyboru jest kilka kolorów rattanu, w tym: biały, szary, brązowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here