fototapety liście

Chociaż w tym momencie trudno jest nam w to uwierzyć, to już za kilka tygodni dotrze do nas wiosna, a wraz z nią zielone pąki drzew, obsypane kwiatami krzewy i kwiaty na każdym skrawku zieleni. Wiosna jest najbardziej wyczekiwaną porą roku po zimnej i czarno- białej zimie i deszczowej jesieni. Ale zanim na dobre do nas przyjdzie i będziemy mogli podziwiać jej niesamowitą paletę barw, może postawimy na oddech wiosny we własnym mieszkaniu?

W ostatnich latach bardzo popularny stał się minimalistyczny, skandynawski nurt zarówno w sztuce użytkowej, jak i w przestrzeni. Nowe domy czy mieszkania zdają się temu wtórować- znajdziemy tam chłodne barwy, mało sprzętów i ozdób, przez co wnętrza zatracają swój charakter, a stają się zimne i nijakie. Czas to zmienić!

Kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę internetową następującą frazę: ulala.com.pl znajdziemy najbardziej zachwycające obrazy, które dzięki kilku prostym krokom mogą zagościć w naszych wnętrzach!

Fototapety z liśćmi

Puszyste liście palmy z efektem 3D

Fototapeta z liśćmi monstery, palmy czy innej lubianej przez nas rośliny stworzy imitację lasu deszczowego lub innego pięknego zakątka w naszym salonie lub sypialni. Dlaczego więc mielibyśmy ograniczać się do monotonnych i nudnych barw na ścianach, kiedy w zaledwie kilka chwil możemy na nich wyczarować nieziemskie wręcz obrazy?

Nie od dziś wiadomo, że natura ma uspokajający wpływ na człowieka. Sprawia, że zszargane pracą nerwy uspokajają się, a my stajemy się bardziej wrażliwi i wyciszeni. Niestety nie zawsze możemy pozwolić sobie na wyjazd do lasu lub spędzenie kilku godzin w parku. Dlatego właśnie zadbajmy o dobre samopoczucie w naszym domu i zdecydujmy się na wyjątkową fototapetę.

Fototapety liście to niezawodne i ponadczasowe rozwiązanie do salon, ale może zechcemy odrobinę zaszaleć i zdecydujemy się na fototapetę z flamingami pięknie prężącymi się na tle liści palmy?

Tropikalne liście palmowe i bananowe na betonowej ścianie

Fototapeta z liśćmi może być dziś zaskakująca i innowacyjna. Liście nie muszą być przecież w kolorze soczystej zieleni. Możemy dobrać ich kolor do panujących w salonie odcieni, dzięki czemu wszystko będzie ze sobą idealnie współgrało.

Obrazy na ścianach są oczywiście ciekawym dodatkiem, lecz jest to duża inwestycja i nigdy nie wiemy, czy za jakiś czas, kiedy zechcemy zmienić meble lub kolor ścian, nasz obraz wciąż będzie pasował do wnętrza. Piękna fototapeta w liście będzie powiewem świeżości i nowoczesności w naszym domu, i na pewno wywoła ukłucie zazdrości wśród naszych znajomych. Przygotujmy się więc na lawinę pytań dotyczącą miejsca zakupu naszej fototapety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here