Gotowi na malowanie mieszkania?

0
1271

Zarówno podczas urządzania się w nowym mieszkaniu, jak również już po jakimś czasie jego użytkowania, nadchodzi moment, gdy należy pomalować w nim ściany. To, jak wyglądają te powierzchnie stanowi o ogólnym wyglądzie pomieszczenia. Posiadając pięknie pomalowane ściany, nie musimy już zbyt wiele zdziałać w kwestii wystroju. Warto jednak podkreślić, że właściwy ich wygląd w ogromnej mierze zależy od jakości produktów malarskich.

Farby

Zasadniczą sprawą są oczywiście farby. Godnym polecenia producentem takich wyrobów jest firma Majic. W asortymencie sprzedawcy znajdują się zarówno farby wodne, olejne oraz akrylowe. W sprzedaży są farby do ścian, podłóg, drewna, betonu, szkła, pcv, metalu oraz okien. Co istotne, farby Majic są łatwe w użyciu, nie kapią i nie rozpryskują się. Ze względu na swój skład, są również wysoce odporne na zabrudzenia i ścieranie.

Jeśli chodzi o farby do ścian, to wybór jest naprawdę imponujący. W opcji są farby satynowe, matowe, alkaloidowe na plamy i zacieki, lateksowe, podkładowe. Kupując farby Majic, możemy mieć pewność, że zagwarantują wysoką zdolność krycia, a co za tym idzie, rewelacyjny wygląd ściany. Przed zakupem warto sprawdzić, do jakiego rodzaju powierzchni został przeznaczony dany produkt. Dostępne są farby do malowania ścian gipsowo-kartonowych, gładzi gipsowych, tynków, murów, betonów.

Gotowe masy szpachlowe

Często zdarza się, że przed malowaniem ściany, należy ją odpowiednio wygładzić. Szybkim i skutecznym sposobem na ubytki, pęknięcia oraz dziury po wkrętach są gotowe masy szpachlowe. Nadają się także do spoinowania połączeń płyt gipsowych oraz nadawania tekstury. Świetnie przylegają do powierzchni i stanowią bazę do dalszych prac. Z powodzeniem można z nich korzystać zarówno podczas aplikacji miejscowej, jak i wyrównywania większych powierzchni.

Masy szpachlowe oferowane przez sklep Majic to produkty pochodzenia amerykańskiego. Nie wymagają gruntowania. Zapewniają najwyższą jakość wykonania. W asortymencie są różne rodzaje takich mas. Warto dobrać odpowiedni artykuł do swoich potrzeb. Mogą to być, na przykład: masy finiszowe o zmniejszonym pyleniu, które rewelacyjnie sprawdzają się w wilgotnych pomieszczeniach. Warto sprawdzić także ofertę sprzedawcy w zakresie włoskich tynków dekoracyjnych.

Sztukateria

Świetnym uzupełnieniem dobrze pomalowanej ściany lub sufitu może być sztukateria. Wachlarz tego typu produktów obejmuje listwy przysufitowe, listwy ścienne, listwy karniszowe, listwy przypodłogowe, rozety, narożniki, wsporniki, kolumny, półkolumny, obudowy okien i drzwi, ornamenty, profile ścienne, gzymsy, obudowy drzwiowe, obudowy kominka, pilastry oraz kleje do listew.

Z całą pewnością godne uwagi są także listwy oświetleniowe, które można montować zarówno pod sufitem, jak również przy podłodze. W swojej konstrukcji zawierają miejsce na przeprowadzenie kabli oświetleniowych.

Akcesoria malarskie

Wykonanie jakichkolwiek prac remontowych byłoby trudne bez odpowiednich narzędzi. Sklep Majic proponuje szeroki wybór akcesoriów malarskich. Zaopatrzyć się tu można między innymi w: pędzle. wałki, rączki do wałków, kuwety, wiadra, kije, kije teleskopowe, folię malarską, taśmy do odcinania, mieszadła, kostki ścierne, otwieracze do puszek z farbą.

W sprzedaży znajduje się także wysokiej jakości odzież malarska. Można tutaj kupić kompletny strój do malowania. Spodnie, koszulki oraz czapki zostały wykonane z tkanin o zwiększonej odporności na zabrudzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here