domowe filtry do wody pitnej

Posiadanie sprawdzonego filtra to doskonały sposób na zapewnienie sobie praktycznie nieograniczonego dostępu do czystej i bezpiecznej wody pitnej, której cena nie przekracza kilku bądź maksymalnie kilkunastu groszy za litr.

Jednak co zrobić, aby w Twoim domu znalazło się właściwe rozwiązanie, które zapewni Ci oczekiwaną jakość oraz wydajność? Sprawdźmy!

Co powinien oferować naprawdę dobry filtr do wody pitnej?

Aby mieć pewność, że do Twojego domu trafi odpowiedni produkt – koniecznie zwróć uwagę na następujące czynniki:

Po pierwsze zastosowanie, czyli w jaki sposób spełnia swoją rolę

Głównym celem montażu i użytkowania filtrów do wody pitnej jest sprawienie, aby była ona w pełni czysta i bezpieczna.

Filtry 4Swiss pomagają usuwać mikrocząsteczki, zapobiegają osadzaniu się kamienia, a dodatkowo – eliminują metale ciężkie, chlor oraz aż 99,9% wirusów i bakterii.

Po drugie wydajność, czyli jak długo może Ci służyć

Warto pamiętać, że filtry powinny nie tylko sprawnie oczyszczać wodę, ale również pozostawać użyteczne przez maksymalnie długi czas. W przypadku produktów 4Swiss wymiana filtrów następuje od 4 do nawet 12 miesięcy, co pozwala przefiltrować nawet do 3600 litrów!

Po trzecie wygoda, czyli jak wygląda korzystanie z tego urządzenia na co dzień

Filtrowanie wody powinno być proste i intuicyjne. Dlatego upewnij się, że filtry są kompatybilne z odpowiednim urządzeniem, które umożliwia łatwe i szybkie dozowanie wody – nawet za pomocą jednego kliknięcia.

W ofercie 4Swiss znajdziesz domowy system filtrowania wody, który pozwoli Ci na sprawne korzystanie z perfekcyjnie przefiltrowanej wody – zawsze, gdy tego zechcesz.

Na szczęście w tym aspekcie z pomocą przychodzi Ci oferta marki 4Swiss. W jej asortymencie znajdziesz bowiem zarówno pojedyncze produkty, jak i gotowe zestawy filtrów do wody pitnej, które pozwalają na jej wszechstronne i skuteczne oczyszczanie. Koniecznie odwiedź sklep, aby dowiedzieć się więcej!

dodałabym jeszcze punkt – cena – dzbanki są najtańsze, ale nie filtruja wody na bieżąco, woda musi swoje odstać zanim się przefiltruje. Dodatkowo w dzbankach jest tylko filtr węglowy – filtrowanie 1-stopniowe – u nas jest aż 5-stopniowe. Najdroższą opcją jest odwrócona osmoza, ale to jest mega drogie, zajmuje bardzo dużo miejsca , generuje duży odrzut wody i całkowicie wyjaławia wodę. Filtr 4Swiss jest rozwiązaniem idealnym – nie ma żadnych wad dzbanka i osmozy – same zalety 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here