Jaką pralkę wybrać do 3000 zł?

Inteligentne pralki zyskują rosnącą popularność – oferują wiele programów prania i dodatkowych opcji, a także możliwość zdalnego sterowania z poziomu smartfona czy tebletu. Poniżej znajdziecie trzy subiektywne propozycje modeli, których zakup warto rozważyć, jeśli szukacie inteligentnej pralki do 3000 zł.

Jeśli szukacie inteligentnej i wysokiej klasy pralki do domu, warto przeznaczyć na jej zakup budżet w wysokości 3000 zł. W tym segmencie urządzeń wybór jest naprawdę duży, a urządzenia oferują wiele możliwości i udogodnień, w tym liczne zaawansowane funkcje, dobrą pojemność i wysoką klasę energetyczną. Które wybraliśmy? W naszym zestawieniu znalazła się pralka Samsung, Grundig oraz Bosch. Szczegóły sprawdźcie poniżej.

Samsung – pralka QuickDrive WW80M644OBW – ok. 2400 zł

Samsung QuickDrive WW80M644OBW o pojemności 8 kg sprawdzi się nawet w dużej rodzinie, gdyż zapewnia optymalną ładowność. Klasa energetyczna A+++, najwyższa i pozwalająca na największe oszczędności, pozwoli obniżyć pobór wody i prądu, a zatem także rachunki. Samsung stosuje w swoich urządzeniach liczne innowacyjne technologie gwarantujące świetne efekty i ułatwiające nam wykonywanie codziennych obowiązków.

Technologia QucikDrive™ zapewnia idealne efekty prania nawet o połowę szybciej oraz do 20% mniejsze zużycie energii za sprawą unikalnej konstrukcji bębna. Składa się on z głównego bębna i tylnej płyty – elementy te obracają się niezależnie od siebie, ubrania poruszają się w różnych kierunkach, a pralka szybciej i skuteczniej usuwa zabrudzenia, a także dokładniej je płucze.

Z kolei technologia EcoBubble™ gwarantuje skuteczne usuwanie zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze, a Smart Control umożliwia zdalne sterowanie pralką Samsung z poziomu tabletu lub smartfona z dowolnego miejsca.

Pralka Bosch WAY24742PL – ok. 2600 zł

Pralka Bosch zapewnia dużą pojemność 9 kg, co znacznie ułatwia wykonywanie obowiązków domowych w przypadku dużej rodziny. Pozwala też zaoszczędzić wodę i prąd, a także obniżyć miesięczne rachunki. Duża zaletą modelu jest też najlepsza klasa energetyczna A+++, silnik inwerterowy, liczne programy automatyczne – model sprawdzi się idealnie jako pralka do zastosowań domowych. Podobnie jak pralka Samsung pracuje niezwykle cicho i eliminuje drgania, dlatego też można ją uruchomić o dowolnej godzinie.

Jeśli szukacie modelu wysokiej jakości, to najbardziej zaawansowana linia pralek Bosch. Spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników, jest wyposażona w liczne sensory i zaawansowane technologie. Warto wspomnieć m.in. o wygodzie obsługi z wyświetlaczem TFT i sterowaniem JogDial, funkcji rozpoznania załadunku i niskim zużyciu energii. Technologia Vario Perfect to pranie do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej.

Pralka GRUNDIG GWN59673C – ok. 2800 zł

Podobnie jak urządzenie Samsung, pralka Grundiga wyróżnia się klasą energetyczną A+++, czyli najwyższą z możliwych – pozwalają na zaoszczędzenie do 50% energii. Wśród jej zalet warto wymienić także silnik inwerterowy EcoMotor, prędkość wirowania 1600, funkcję odświeżania parowego, program czyszczenie bębna itd.

Technologia MultiSense to specjalistyczne czujniki rozpoznające rodzaje tkanin i wielkość załadunku, dzięki czemu dopasowują automatycznie najlepsze parametry i gwarantują najlepsze efekty prania przy optymalnym zużyciu wody i prądu.

Każda z pralek z pewnością spełni oczekiwania wymagającego klienta, np. rodziny, a także zapewni wiele funkcji dodatkowych. Warto określić swoje potrzeby, ale też zwrócić uwagę na wymiary urządzenia oraz design, gdyż pralka musi też pasować do wystroju łazienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here