poduszki dekoracyjne

Z pewnością niejedna osoba poszukuje ciekawych pomysłów na to, aby urozmaicić wnętrze w stylu industrialnym. Przemysłowe aranżacje są coraz powszechniej spotykane. Nie trzeba dużych nakładów finansowych, aby nadać im unikatowego wyrazu. Czasami wystarczy jedynie kilkadziesiąt złotych, aby pomieszczenie stało się w stu procentach dopasowane do indywidualnych potrzeb. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na oryginalność.

Możliwości jest wiele, więc wszystko zależy od osobistych upodobań. W salonie, czy też sypialni warto jest umieścić kolorowe poduchy, dzięki którym mieszkanie zyska na atrakcyjności. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydaje się być poszewka musztardowa. Jest to kolor stanowiący mieszankę żółtego oraz pomarańczowego. Jedno jest pewne – ciężko od niego oderwać wzrok!

Musztardowe poduszki ozdobne do domu świetnie pasują do wnętrz stonowanych oraz monochromatycznych. Przepięknie kontrastują z tapicerką lub narzutą w neutralnym kolorze, czyli np. szarym, grafitowym. beżowym, czarnym, czy też białym. Oczywiście w grę wchodzą również inne kolory. Dużym zainteresowaniem cieszą się neony. Intensywne barwy będą znajdować się na pierwszym planie. Pamiętajmy jednak o tym, aby ograniczyć liczbę kolorów, gdyż w innym przypadku uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego. Mieszkanie w stylu industrialnym nie powinno być zbyt przytulne. Nie jest to typowo nowoczesny wystrój, a więc łatwo zatracić jego pierwotny charakter. Warto kierować się zasadą „mniej znaczy więcej” – dzięki temu można uniknąć efektu przepychu oraz chaosu. Neony nie przypadły Ci do gustu? Klasyczne kolory również są na czasie!

Zamiast żółtego, różowego, czy też seledynowego można postawić na poduszki ozdobne w kolorze czerwieni, fioletu, czy też kobaltu. Ci, którzy preferują ciemne kolory powinni wziąć pod uwagę bordo, butelkową zieleń, czy też granat. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie dobrze jest zapoznać się z inspiracjami, które można bez trudu znaleźć na portalach branżowych, czy też w mediach społecznościowych. Priorytetem jest to, aby aranżacja nie przypominała katalogowego wnętrza. Nie warto więc kopiować pomysłów w wersji 1:1. Podczas urządzania mieszkania liczy się kreatywność oraz poczucie estetyki. Łączenie elementów wymaga również pewnej wiedzy z tego zakresu. W przypadku wystroju industrialnego można jednak pozwolić sobie na pewną swobodę. Dodatki nie muszą do siebie perfekcyjnie pasować. Wiele osób pragnie, aby sprawiały one wrażenie przypadkowo dobranych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here