Posiadanie nowego i komfortowego mieszkania, do którego wraca się z przyjemnością, to marzenie wielu. Dzięki powstaniu inwestycji przy Cystersów można je spełnić, otrzymując wszystko, co najważniejsze.

Budynki są zlokalizowane niezbyt daleko od centrum, a lokale, które się w nich znajdują, odznaczają się dużą różnorodnością. Kawalerki, mieszkania, których powierzchnia wynosi ok. 40 metrów, a także przestronne apartamenty – każdy z nich jest jasny i zapewnia możliwość optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Niewątpliwy atut niektórych lokali to przestronny taras, na którym można spędzać przyjemnie czas, gdy pogoda dopisuje. Dodatkami do mieszkań usytuowanych najniżej są ogródki. Widok na bujną, kwitnącą roślinność pozwala się odprężyć i zrelaksować – nawet po wyjątkowo trudnym i męczącym dniu.

Komfort

Dodatkowe aspekty, które pozwalają doświadczać komfortu nie tylko w obrębie własnego mieszkania, to duże atrium i otwarta przestrzeń pomiędzy lokalami. Taki układ w oczywisty sposób sprzyja integracji lokatorów, a jednocześnie nie zabiera poczucia odrębności. Inwestycja przy ulicy Cystersów nie przypomina dusznych i nieprzyjaznych przestrzeni starej zabudowy wielorodzinnej. Światło wpadające przez przeszklony dach, duże okna w mieszkaniach, przemyślany układ pomieszczeń – wszystkie te elementy składają się w jedną, atrakcyjną całość. Na uwagę zasługują również szklane, nowoczesne windy Schindlera – szybkie i bezpieczne, stworzone ze szwajcarską precyzją. Zarówno na zewnątrz, jak i w ich wnętrzach na elewacji położono kamień. Dzięki temu nowoczesne elementy wyposażenia zyskały niepowtarzalny charakter, jednocześnie zachowując minimalistyczny, szlachetny design.

Lokalizacja:

Wygodę zapewnia również lokalizacja inwestycji. Budynki są położone w niewielkiej odległości od centrum. Dystans można pokonywać, wykorzystując samochód. Za wyborem takiego rozwiania przemawia obecność dwupoziomowego parkingu podziemnego. Nieopodal ulicy Cystersów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, z których można wyruszyć w różnych kierunkach miasta, m.in. do centrum.

Realizacja inwestycji budowlanych przeznaczonych do celów mieszkalnych wymaga uwzględnienia wielu czynników decydujących o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Nowe mieszkania w Krakowie przy ulicy Cystersów spełniają najwyższe standardy – dotyczy to aspektów technicznych i estetycznych. W trakcie budowy i wykańczania przestrzeni zastosowano rozwiązania, dzięki którym lokatorzy mogą czuć się bezpiecznie, komfortowo, po prostu dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here