Łóżka piętrowe

Wielu rodzicom, szczególnie tym mieszkających w zabudowie wielorodzinnej zmaga się z małą powierzchnią pokoju dziecięcego. Zapewnienie posłania dla dwójki lub trójki dzieci często stanowi nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzą nam wtedy łóżka dziecięce piętrowe, które ostatnio zyskują na popularności.

łóżka dziecięce piętrowe

Łóżko piętrowe to spora oszczędność przestrzeni

Wielu z nas będąc dzieckiem zapewne marzyło o łóżku piętrowym. Niegdyś, dość mało popularne i kosztowne, obecnie stały się nierozłącznym elementem pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe to świetny kompromis komfortu i znacznej oszczędności miejsca w pokoju dziecięcym. Każde z łóżek możemy wyposażyć w dowolny materac, co sprawia że z łatwością dopasujemy odpowiedni materac do indywidualnych wymagań. Odpowiednio dobrany materac jest niesłuchanie ważny by dziecko budziło się wypoczęte i prawidłowo rozwijało.

Łóżko piętrowe

To nie wszystko jeśli chodzi o ergonomię naszych łóżek. Zostały one tak zaprojektowane by bez większego trudu z łóżka piętrowego zrobić dwa stojące oddzielnie łóżka i całkowicie zmienić konfigurację pokoju. Łóżka zostały także wyposażone w szuflady do przechowywania, w których bez problemu zmieścisz pościel lub zabawki. Szuflady mają zamontowane kółeczka, dzięki czemu ich wysuwanie jest proste i nie wymaga użycia siły.

Rozmiary łóżek piętrowych

Przy produkcji naszych łóżek duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze łóżka piętrowe wyposażone są w barierki zabezpieczające przed wypadnięciem dziecka oraz stabilną drabinkę. Mimo, iż łóżka piętrowe przeznaczone są głównie dla dzieci, są naprawdę bardzo wytrzymałe. Każde z posłań bez problemu wytrzyma nacisk nawet 100kg. To wszystko za sprawą materiałów najwyższej jakości, czyli 100% litego drewna sosnowego.

Rozmiary łóżek piętrowych

Nasze łóżka piętrowe produkujemy w wielu rozmiarach, tak by z łatwością dopasować je do wzrostu dzieci. Najmniejsze zaczynają się od rozmiaru 80x160cm kończąc na 90x200cm. Do każdego z tych łóżek potrzebny jest materac w odpowiednim rozmiarze. W naszym sklepie internetowym dobierzesz materac w dowolnym rozmiarze oraz stopniu twardości.

łóżko

Jesteśmy wiodącym producentem łóżek piętrowych dla dzieci z litego drewna sosnowego. Do produkcji używamy wyłącznie drewna najwyższej jakości oraz atestowanych lakierów oraz bejc. To wszystko przekłada się na finalny produkt, który spełni wymagania wszystkich klientów a zarazem jest bezpieczny i komfortowy.

piętrowe łóżko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here