Nowoczesna łazienka

Urządzając domową łazienkę, wiele osób stawia na nowoczesne kształty i kolory. Pragnąc podążać za najnowszymi trendami, warto zdecydować się między innymi na wyjątkowe, prostokątne wyposażenie. Poznaj jego zalety i daj się oczarować tym innowacyjnym trendom!

Prostokątna armatura łazienkowa

Nowoczesna, prostokątna armatura łazienkowa idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w wystrojach wnętrz. Jej proste linie i minimalistyczne zdobnictwo sprawiają, że zachwyca swoją czystością. Najlepiej pasuje do minimalistycznych, surowych pomieszczeń o odrobinę „męskim” stylu.

Prostokątna armatura może być także przejawem wygody. Doskonale wpasowuje się w rogi pomieszczeń, a dzięki swoim kształtom jest znacznie łatwiejsza do czyszczenia, gdyż nie pozostawia wokół siebie żadnych zakamarków.

Dodatkowym atutem prostokątnej armatury jest zazwyczaj jej duża pojemność. Jest ona szczególnie zauważalna w przypadku umywalek, które zapobiegają rozchlapywaniu wody na blat. Doskonale sprawdzą się dzięki temu w domach, w których są małe dzieci, gdzie pomogą w zachowaniu ładu i czystości.

Prostokątna wanna wolnostojąca

Jednym z najmodniejszych wyborów ostatniego roku jest wanna wolnostojąca. Zapewnia ona komfort użytkowania, a dodatkowo prezentuje się bardzo ciekawie. Doskonale sprawdza się w dużych pokojach kąpielowych, w których może stanowić centralny punkt, przyciągający spojrzenia za sprawą swoich nietypowych kształtów.

Szczególnie polecana jest przez nas prostokątna wanna stojąca marki wannaczykabina.pl – dzięki niej łazienka nabierze niepowtarzalnego klimatu. Otoczona eleganckimi, minimalistycznymi meblami, w towarzystwie prostokątnej umywalki, na pewno stworzy pełen elegancji styl.

Prostokątna kabina prysznicowa

Być może zamiast wanny preferujesz kabinę prysznicową. W takim przypadku również powinieneś zdecydować się na jej prostokątną wersję, która – podobnie jak wanna – idealnie podkreśli minimalistyczny, gustowny styl twojej łazienki.

Co więcej, prostokątne kabiny prysznicowe odznaczają się dużą ilością miejsca, co dodatkowo wpływa na wygodę ich użytkowania. Będzie to szczególnym udogodnieniem dla osób starszych, dla których wewnątrz takiej tabuny można zamontować specjalne krzesełko. Będą dzięki temu czuły się bezpiecznie i wygodnie, a jednocześnie nie będą cierpiały z powodu zbyt małej ilości miejsca.

Klasyczna biel przeplatana szarością

Do minimalistycznej łazienki, w której dominują prostokątne kształty armatury, doskonale sprawdzą się klasyczne barwy. Warto postawić na białą ceramikę, do której zostaną dopasowane chromowane, srebrzyste baterie. Idealnym uzupełnieniem kolorystycznym staną się prostokątne, stonowane, szare płytki, którymi zostanie wykończona podłoga i ściany. Dzięki takim połączeniom łazienka będzie prezentowała się naprawdę ekskluzywnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here