Rolety

Rolety już od jakiegoś czasu przestały pełnić rolę osłaniającą pomieszczenia przed słońcem. Niezwykle bogata paleta kolorów, wzorów, tkanin i sposobów montażu sprawia, że roleta obok swej funkcjonalności zaczęła pełnić także rolę dekoracyjną. W ten oto sposób, w zależności od tego jaki typ rolety mamy w pomieszczeniu możemy wprowadzić do wnętrza elegancki dodatek, odpowiadający współczesnym trendom. Rolety zewnętrzne http://www.roletyalu.pl/kategoria/rolety-zewnetrzne, rolety okien dachowych, rolety klasyczne, żaluzje aluminiowe – spośród wielu wybierz swój model odpowiadający Twoim wymaganiom. 

Rolety wewnętrzne – praktyczne i niezawodne

Rolety wewnętrzne nie tylko gwarantują klimat intymności ale też chronią wnętrza przed wysoką temperaturą. Z tego powodu ich niezawodność i prostota użytkowania spotkały się z tak dużym zainteresowaniem użytkowników. Rolety wewnętrzne stały się najczęściej wybieranym rozwiązaniem dla optymalnego przysłaniania okna. Niezwykle bogata paleta kolorów kaset, tkanin (przezroczystych i zaciemniających) oraz prowadnic umożliwia dopasowanie produktu zarówno do stylu panującego w mieszkaniu jak i preferencji użytkownika http://www.roletyalu.pl/.

Rolety wewnętrzne dostępne w wielu wersjach kolorystycznych http://www.roletyalu.pl/kategoria/rolety-wewnetrzne to synonim najwyższego komfortu i swobody, które gwarantują wygodę i intuicyjność użytkowania o każdej porze roku. Ten typ rolet zapewnia ochronę przed uciążliwym słońcem, światłem miejskich latarni i spojrzeniami przechodniów. Roleta mini doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu zarówno biura jak i mieszkania. Z kolei niestandardowe wymiary rolet na okna dachowe i rolety balkonowe gwarantują swobodę i przytulność w najlepszym wydaniu, bez względu na aktualną porę roku. Do Ciebie należy decyzja w kwestii sposobu montażu rolety. Za każdym razem masz dwie opcje do wyboru. Możesz zdecydować się zarówno na bezinwazyjny montaż jak i ten wymagający wiercenia otworów w okiennej ramie. Tak oto w niezwykle prosty sposób dostosujesz produkt do własnych preferencji i upodobań.

Rolety okienne – dekoracja inna niż wszystkie

Roleta okienna, dzięki swej różnorodności pozwala stworzyć niezwykle interesującą dekorację okna, która skutecznie będzie spełniać swoją funkcję ochronną. Płynna regulacja ilości wpadającego do pomieszczenia światła za pomocą koralikowego mechanizmu pozwala w szybki sposób odizolować się od spojrzeń z zewnątrz, stworzyć romantyczny nastrój lub zapewnić sobie ulgę od upalnego słońca.

Rolety rzymskie

Na tle innych rolet wyróżnia je charakterystyczny sposób składania, gdyż w przeciwieństwie do materiałowych rolety rzymskie nie są zwijane. W wyniku podnoszenia na ich powierzchni tworzą się dekoracyjne marszczenia. To sprawia, że stanowią niezwykle dekoracyjne wykończenie każdego okna. Ten typ rolet po całkowitym rozwinięciu przylega do okna, dzięki czemu można je montować zarówno na suficie, skrzydle okiennym, ścianie i wnęce.

Rolety wolnowiszące , rolety dzień noc, rolety zaciemniające

Rolety są produktem, który spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów. Wybierając spośród wielu dostępnych modeli i wzorów, możesz zdecydować się na wystrój okien, który nie tylko ochroni Cię przed działaniem promieni słonecznych i nadmiernym nagrzewaniem ale też zapewni wnętrzu stylowy wygląd.

Rolety okienne dzień noc składają się z pasów przezroczystych i zaciemniających, w zależności od pory dnia jednym pociągnięciem łańcuszka możesz zamienić jasność w półmrok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here