W salonie spędza się większą ilość czasu, również podczas rodzinnych uroczystości właśnie w tym miejscu spotykają się wszyscy zaproszeni goście. Warto więc urządzić go stylowo oraz modnie, chodzi bowiem o to, żeby z pomysłem zaaranżować pomieszczenie. Podstawowym meblem powinien być zatem rozkładany stół, przy którym pomieści się duża rodzina lub grono znajomych. Przy stole jemy, rozmawiamy, a także często pracujemy, dlatego warto wybrać taki mebel, który nie tylko będzie ładnie wyglądał w salonie, ale również będzie praktyczny.

Jaki rozkładany stół będzie najlepszy?

Wybór odpowiedniego rozkładanego stołu jest niezwykle ważny. Na początku należy określić ilość miejsca do zagospodarowania. Osoby, którym na co dzień wystarczy mniejszy mebel, powinny zdecydować się na rozkładany stół, który można powiększyć w zależności od potrzeby i okoliczności. Najważniejszymi cechami idealnego stołu są jego funkcjonalność, ale również komfort, wygoda. Rozkładany stół powinien być największym i jednocześnie wyjątkowo praktycznym dodatkiem w pokoju i dodawać elegancji pomieszczeniu. Oprócz wyglądu liczy się również jakość, ponieważ ten mebel powinien wystarczyć na kilka lat. Dzięki dopasowanym krzesłom, odpowiednim dodatkom i akcesoriom można stworzyć wyjątkową aranżację, w której wszyscy domownicy powinni się dobrze czuć.

Jak rozłożyć stół?

Stoły rozkładane cieszą się niezwykłą popularnością, ponieważ dzięki dodatkowemu blatowi można z łatwością dostosować je do liczby gości. Tak, aby każdy wygodnie siedział i miał wystarczającą dla siebie ilość miejsca. Decydując się na tego typu mebel, warto zwrócić uwagę na jego system rozkładania. Stół rozkładany tego typu: http://www.miloni.pl/produkty/stol_rozkladany/blox.html posiada nowoczesną wersję rozkładania stołu, inną niż w klasycznych meblach. W trakcie powiększania odsuwana jest jedna para nóg, co daje miejsce na wkładki stołu. W ten sposób piękny, dębowy blat w stole rozkładanym nie jest dzielony, a cały system rozsuwania pozostaje niewidoczny. Do stołu warto dobrać krzesła, stolik kawowy oraz szafki RTV z tej samej kolekcji, aby całość wyglądała spójnie i elegancko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here