Wykorzystanie klejów montażowych podczas prac remontowych

0
740

Skończyłeś budowę domu i jesteś w trakcie jego aranżacji? A może dotychczasowy styl Twojego salonu już Ci się znudził? Chcesz niedużym kosztem zmienić coś we wnętrzu Twojego mieszkania? Poniżej podpowiemy Ci jak łatwo i stosunkowo tanio za pomocą kleju montażowego przeistoczyć nudne pomieszczenie w stylowy i elegancki pokój.

Sztukateria w salonie – nuta elegancji w Twoim wnętrzu!

Marzy Ci się elegancki salon, ale nie masz pomysłu na to, jak go zmienić? Na rynku dostępna jest różnego rodzaju sztukateria, która nada wnętrzu Twojego domu szyku i atrakcyjności. Możesz wybierać spomiędzy poliuretanowej, styropianowej lub gipsowej sztukaterii. Ich montaż nie stanowi wyzwania nawet dla amatora. Musisz tylko zaopatrzyć się w odpowiedni klej montażowy jak na przykład polimerowe kleje z rodziny Pattex ONE FOR ALL. Tego typu produkty mają bardzo dobrą przyczepność. Z ich pomocą bez obaw o osunięcie się czy odklejenie, zamocujesz wybraną przez siebie sztukaterię gipsową nawet na suficie.

Małe zmiany w pokoju dziecięcym!

Każdy rodzic wie, że dzieci szybko rosną. Wraz z wiekiem zmieniają się także potrzeby Twojej pociechy. Na początku wystarczyło łóżeczko i szafka na ubrania. Z czasem mebli pojawia się więcej, a kiedy Twoje dziecko dorasta do wieku szkolnego, przydają się dodatkowe półki na książki. Je również możesz bezpiecznie zamontować za pomocą kleju montażowego ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność. Półka będzie trzymać się na stałe na ścianie, ponadto utrzyma wszystkie niezbędne książki Twojego dziecka, gdyż klej ten charakteryzuje się wysoką przyczepnością oraz doskonale znosi wszelkiego rodzaju wstrząsy.

ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność

Nowy wystrój łazienki – klej montażowy będzie Ci potrzebny!

Jak wiadomo, remont łazienki nie jest tani. Jednak używając kleju montażowego podczas prac remontowych w łazience, możesz trochę zaoszczędzić. Klej polimerowy ONE FOR ALL Crystall możesz zastosować do zamocowania kabiny, umywalki albo szafki łazienkowej. Charakteryzuje się on nie tylko wodoodpornością. Po całkowitym związaniu jest on także odporny na bardzo wysokie temperatury. Dlatego, jeśli marzy Ci się nowe lustro w łazience, możesz je zamocować na ścianie za pomocą kleju montażowego. Produkt ten z powodzeniem wykorzystasz także do uszczelnienia umywalki lub wanny, gdyż ma on krystaliczną przezroczystość.

Drobne prace remontowe bez pomocy specjalisty!

Obawiasz się, że sam nie dasz rady wykonać takich prac remontowych? Praca z klejem montażowym to naprawdę nic trudnego. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni produkt do materiałów, które chcesz połączyć. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, możesz przejrzeć filmy Pattex. Profesjonaliści wyjaśnią w nich jakie materiały można skleić konkretnym klejem montażowym oraz jak to dokładnie zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here