Akcesoria łazienkowe niemieckiego producenta WENKO

0
2049

WENKO to niemiecki producent, który w swej ofercie posiada między innymi akcesoria łazienkowe oraz kuchenne. Marka ta stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjny design. Większość jej produktów jest doskonałym synonimem połączenia tych dwóch cech. Ten niemiecki producent rozpoczął swą działalność pod koniec lat pięćdziesiątych XX wieku. Od tej pory jego produkty utożsamiane są z innowacyjnością, dzięki której wykonywanie codziennych czynności stało się zdecydowanie przyjemniejsze.

Asortyment niemieckiego producenta WENKO

W ofercie marki WENKO znalazły się różnorodne akcesoria, które przez użytkowników uważane są za funkcjonalne, uniwersalne oraz o atrakcyjnym designie. Niemiecki producent ma na swoim koncie wypuszczenie na rynek wielu serii produktów – najwięcej z nich przeznaczonych było do łazienek oraz kuchni. O czym należy wspomnieć, większość akcesoriów WENKO nie wymaga skomplikowanego montażu.

Akcesoria łazienkowe marki WENKO

Wysoka jakość wykonania akcesoriów WENKO sprawiła, iż wyroby tej marki można spotkać w wielu łazienkach w różnych krajach. Są synonimem wysokiej jakości wykonania, która została podkreślona atrakcyjnym wzornictwem. Producent ten stawia na różnorodność, dlatego też w jego ofercie znajdziemy akcesoria wykonane z tworzywa sztucznego, nierdzewnej stali chromowanej oraz odpowiednio zaimpregnowanego drewna.

Z firmą WENKO można w kompletny sposób urządzić praktycznie każdą łazienkę. Producent przedstawia nam zarówno tradycyjne akcesoria, jak i mniej oczywiste dodatki. Uchwyt na papier toaletowy w towarzystwie stojaka na ręczniki stworzy idealną parę. Warto więc zadbać, aby oba te elementy były utrzymane w tym samym stylu. Uchwyt na papier toaletowy może być wykonany z połyskującej stali nierdzewnej, wytrzymałego tworzywa sztucznego czy też pokryty okleiną do złudzenia przypominającą drewno. Spójność kompozycji dopełnią również zestawy akcesoriów łazienkowych. Taki komplet najczęściej składa się z dozownika na mydło w płynie, mydelniczki na mydło w kostce, kubka na szczoteczki do zębów, kosza na śmieci oraz szczotki do WC. WENKO oferuje również funkcjonalne dodatki do każdej łazienki. Wśród nich wymienić należy pufę wraz z pojemnikiem na pranie. Wyobraź sobie, że możesz wygodnie rozsiąść się na niej, oddając zabiegom pielęgnacyjnym lub po prostu robiąc makijaż.

Praktyczne akcesoria WENKO dla domu

Jednym z akcesoriów, które doskonale uzupełni funkcjonalność naszego domu, jest organizer na buty. WENKO wypuścił na rynek różne modele umożliwiające odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni oraz przechowywania obuwia. Praktyczną funkcję pełni także organizer na torebki. Można go powiesić na drzwiach pomieszczeniach, drzwiach do szafy czy też wieszaku. Łatwy montaż i demontaż sprawia, że można zabrać go ze sobą na wyjazdy.

WENKO oferuje również różnorodne modele pojemników do przechowywania. Ich wymiary sprawiają, że można je z powodzeniem schować w szafie lub pod łóżkiem. To doskonały sposób na wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach.

Kolejnym akcesorium, które można wykorzystać w domu, jest osłona balkonowa. W ten sposób możemy zapewnić sobie intymność i zasłonić się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Ponadto osłona chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – deszczem, wiatrem i nadmiarem słońca. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sprawia, że jej kolory nie bledną. Po takie rozwiązanie warto sięgnąć, gdy balkon służy nam jako miejsce do przechowywania różnych przedmiotów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here