Alkomaty Amii

Alkomaty to urządzenia pozwalające mierzyć stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Dawniej były używane głównie przez funkcjonariuszy Policji podczas rutynowych kontroli. Dziś alkomaty są coraz częściej stosowane także przez prywatnych kierowców, którzy chcą mieć pewność, że ich stan trzeźwości pozwala na prowadzenie pojazdu. Na rynku dostępne są różne modele alkomatów, co nie ułatwia wyboru. Jedną z wyróżniających się firm jest Amii. Jest to polska marka, która od lat uzyskuje pozytywne opinie klientów. Co można powiedzieć więcej o produktach Amii?

Wysokiej jakości alkomaty marki Amii

Polska firma Amii od wielu lat specjalizuje się w produkcji alkomatów, narkotestów oraz blokad alkoholowych. Zakład realizuje także zlecenia z zakresu naprawy i kalibracji alkomatów zgodnie z najnowszymi protokołami ISO. Alkomaty marki Amii to urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie. Mają ergonomiczne i trwałe obudowy, a wynik badania prezentowany jest w ciągu kilku sekund. Używane sensory są odporne za zniekształcenia związane z obecnością innych substancji niż alkohol. Z tego względu alkomaty Amii są popularne nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami naszego kraju.

Uniwersalne zastosowanie produktów

Firma Amii oferuje alkomaty przeznaczone zarówno do użytku osobistego, dla funkcjonariuszy Policji, jak i innych instytucji publicznych, na przykład, uczelni lub placówek ochrony zdrowia. W ofercie można znaleźć urządzenia w różnych cenach, wykorzystujące sensory półprzewodnikowe i elektrochemiczne. Na uwagę zwracają szczególnie te ostatnie, które wyróżniają się dokładnością pomiaru aż do trzeciego miejsca po przecinku. Tego rodzaju alkomaty mają rozbudowany system sygnałów ostrzegawczych wskazujących na zbyt dużą wysokość pomiaru. Niektóre modele urządzeń posiadają wbudowaną pamięć wewnętrzną, w której zapisywana jest historia przeprowadzonych pomiarów.

Skuteczna praca w trudnych warunkach

Alkomaty Amii pozwalają na pracę w trudnych warunkach, nawet jeśli istnieje konieczność wykonania seryjnych pomiarów w krótkich odstępach czasu. Firma gwarantuje brak ryzyka uszkodzenia sensora oraz możliwość wykonania aż kilkuset pomiarów bez potrzeby wymiary baterii. Ułatwia to obsługę i ogranicza koszty eksploatacji urządzeń. Warto dodać, że produkty marki Ami wykorzystują naukowe rozwiązania, których działanie i skuteczność zostały wcześniej sprawdzone we współpracy z uczelniami wyższymi. Dlatego alkomaty Amii to produkty wysokiej jakości, dodatkowo oferowane w atrakcyjnych cenach. Z pewnością warto im zaufać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here