Aranżacje łazienek

Podczas urządzania łazienek, czasami brakuje nam pomysłów na stworzenie kompletnej, spójnej aranżacji. Przeglądając rozmaite sprzęty, często nie do końca wiemy, w jaki sposób je połączyć, aby być zadowolonym z efektu końcowego. Dlatego też zanim podejmiemy decyzję dotyczącą stylu, w jakim urządzimy łazienkę, zastanówmy się nad tym, jaki efekt chcemy uzyskać. Rozważmy również na czym, od strony funkcjonalności, zależy nam szczególnie.

Estetycznie i funkcjonalnie

Urządzając łazienkę, zastanówmy się, w jaki sposób ukryć wszystko, co nie cieszy oka. Tylko tym sposobem urządzimy łazienkę, którą będzie można uznać za estetycznie atrakcyjną. Przykładem ciekawego rozwiązania, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest stelaż podtynkowy. Takie rozwiązanie pozwala ukryć wszystkich nieestetyczne elementy, znacząco poprawiając wygląd naszej łazienki. Wysoką jakością cechują się stelaże marki Roca, która nie tylko gwarantują zadowalający efekt estetyczny, ale również są wytrzymałe i praktyczne.

Detale w aranżacjach łazienek

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Z tego powodu, planując aranżację łazienki, dopracujmy każdy detal. Niewielkie elementy, takie jak wieszaki na ręczniki, kubki na szczoteczki do zębów, dozowniki do mydła, czy też półki oraz mydelniczki, mogą zadecydować o sukcesie lub porażce aranżacji. Marka Roca oferuje kilka serii dodatków łazienkowych. Różnorodność w tym obszarze pozwala dopasować elementy do łazienek urządzanych w rozmaitych stylach.

Przykładowo, dodatki z serii Victoria – metalowe, chromowane produkty, które odznaczają się ciekawym wzornictwem – świetnie sprawdzą się w łazienkach urządzonych w stylu skandynawskim, ale także w wyjątkowo eleganckich wnętrzach. Minimaliści z pewnością pokochają produkty z serii Tempo, które ujmują prostotą, przy jednoczesnej dbałości o każdy szczegół. Z kolei seria Hotels 2.0 dedykowana jest osobom preferującym luksusowe aranżacje łazienek. Wysoka jakość materiałów i wytworny design to cechy, które wyróżniają produkty z tej serii. Będą one idealnym dopełnieniem łazienek w stylu glamour.

aranżacja łazienki

Zadbaj o spójność

Urządzając łazienkę warto zadbać o to, aby była ona spójna estetycznie. Nasz mózg bowiem nie lubi wrażenia chaosu. Z tego powodu, kompletując wyposażenie, zastanówmy się, czy czasem najlepszym rozwiązaniem nie byłby wybór produktów wyposażenia z jednej, konkretnej serii. Jeżeli nie zadowala nas takie rozwiązanie, wybierzmy przynajmniej elementy wykonane w jednym stylu, produkowane przez jedną markę.

W tym miejscu znów odwołamy się do produktów marki Roca, ze względu na ich duży wybór oraz wysoką jakość. Jeśli chcemy urządzić łazienkę w stylu minimalistycznym, zwróćmy uwagę na serię Capital. Znajdziemy w niej kabiny, drzwi do wnęk prysznicowych oraz parawany do wanny. Jeśli któryś z produktów wpadnie nam w oko, możemy połączyć go z dodatkami z serii Tempo. Do tego warto zestaw łazienkowy Ronda to umywalka z szafką. Propozycje z tej kolekcji cechuje funkcjonalność. Szafkę wyposażono w dwie pojemne szuflady, zachowując zgrabne kształty mebla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here