Awaria - co robić

Zysk wielu przedsiębiorstw jest zależny od tego, jak płynnie przebiega ich praca. Każda mniejsza lub większa awaria w parku maszynowym generuje konkretne straty. Im szybciej problemy znikną, tym prędzej firma powróci do płynnego cyklu produkcji. W takich przypadkach nie ma czasu na poszukiwanie przypadkowego serwisu. Odpowiednie telefony oraz kontakty trzeba mieć zawsze pod ręką. Współpraca ze specjalistami, którzy znają swój fach, pozwoli nam na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy oraz da pewność, że naprawa będzie porządnie wykonana.

  1. Współpraca z najlepszymi
  2. Dobra robota
  3. Wspólny cel – wspaniały efekt

Współpraca z najlepszymi

Poszukując firm, zdolnych zapewnić wsparcie serwisowe silników i zespołów prądotwórczych Caterpillar, wcześniej czy później trafimy na stronę przedsiębiorstwa remontowego Eneria, która prowadzi caterpillar serwis na terenie Polski od ponad dwudziestu lat. Jest to solidny kontrahent, oparty na wykwalifikowanej kadrze, która potrafi podołać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu problemowi natury technicznej. Swoimi usługami są w stanie służyć na terenie całego kraju, począwszy od Śląska po Pomorze. Sto trzydzieści osób, które pracuje w Enerii, gwarantuje pomoc zarówno przy doraźnych naprawach, jak i doradztwie technicznym, bieżącym utrzymaniu maszyn oraz przy planowaniu niezbędnych remontów.

Dobra robota

Do ich zalet należy fakt, że caterpillar serwis może się pojawić na miejscu niespodziewanej awarii do czterech godzin. Proponują oni także regularny serwis zakupionych u nich urządzeń z możliwością jego przedłużenia, na podstawie specjalnej umowy, nawet do dziesięciu lat. Remonty generalne silników wykonują w swoich halach, po czym odwożą silnik na miejsce jego przeznaczenia. Każdy silnik zakupiony u tego renomowanego kontrahenta, będzie objęty pomocą serwisową CAT na całym świecie, co może być istotne zwłaszcza w przypadku firm polskich, mających zakłady produkcyjne w różnych częściach globu. Współpraca z nimi gwarantuje satysfakcję i zadowolenie z wykonanych prac. Wszelkie roboty są przeprowadzane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wspólny cel – wspaniały efekt

Firma obsługuje bardzo dużych jak i nieco mniejszych przedsiębiorców, każdorazowo starając się, by remonty były wykonywane na wysokim poziomie, bo tylko takie zachowanie może przyczynić się do tego, by bieżąca produkcja przebiegała bez zarzutu. Decydując się na współpracę z Enerią, mamy pewność, że będzie ona udana i owocna dla obydwu stron. To również adres, który warto przy sobie zawsze mieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here