Dzień ślubu i wesela, to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Marzymy, aby ta ważna impreza była perfekcyjna, a jak wiadomo odpowiednia obsługa cateringowa może być kluczowa. Nie bez powodu na menu weselne i alkohol Para Młoda wydaje sporą część swojego budżetu. W końcu chcemy, aby i naszym gościom ten wyjątkowy dzień zapadł w pamięci na długo.

Menu weselne

Catering weselny ma wiele zalet. Przede wszystkim oszczędzamy czas i pieniądze. Państwo Młodzi zaangażowani są jedynie do wybrania menu oraz ustalenia ilości jedzenia. W zależności od potrzeb można zdecydować się na wiejski stół, słodki kącik, zimne przekąski czy barek z drinkami, a to wszystko jako dodatek do dania głównego. Catering przygotowywany jest pod gusta i życzenia klientów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby część posiłków była wegetariańska, wegańska czy bezglutenowa. Warto dopytać czy dana firma oferuje posiłki dla dzieci oraz czy jest możliwość podania jedzenia w półmiskach, albo w formie szwedzkiego stołu. Podobnie jest z alkoholem, sami możemy zdecydować czy trunki będą uzupełniane na bieżąco na stołach, czy podawane jako tzw. open bar z drinkami. Kolejnym aspektem, który dobrze jest dopilnować, to przywitanie gości. Czy kelnerzy planują podać szampana, wino oraz czy dostępne są także napoje bezalkoholowe. Jak widać organizacja wesela i wybór dań to długi i czasochłonny proces, ale warto poświęcić chwilę ana wybór odpowiedniego menu. Zażyczyć można sobie wszystko, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i finanse.

Namiot cateringowy

Poza wyborem menu weselnego, trzeba również wybrać odpowiedni namiot cateringowy, który będzie się odpowiednio prezentował. W końcu, w tak wyjątkowym dniu każdy detal ma duże znaczenie. Namioty wystawowe tudzież cateringowe dostępne są w różnych rozmiarach, a więc można wybrać odpowiedni namiot okolicznościowy do liczby gości. Firmy wynajmujące namioty cateringowe zajmują się także rozstawianiem stołów, krzeseł oraz odpowiednio dekorują namiot – najczęściej w kwiaty i balony. Zorganizowanie wesela w plenerze, daje możliwość swobodnego wyboru miejsca – na łonie natury, blisko jeziora, morza. W Polsce nadal takich wesel nie organizuje się często, a więc z pewnością impreza będzie oryginalna w niezwykłym otoczeniu. Mimo wszystko wynajem namiotu okolicznościowego i namiotu cateringowego jest coraz tańsze, a wybór jest coraz większy. Sami decydujemy o wielkości namiotu, ilości wejść, okien czy o rodzaju podłogi. Można rzec, że od postaw sami decydujemy o tym jak będzie wyglądał nasz namiot weselny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby catering znajdował się w oddzielnym namiocie, niż parkiet do zabawy. W namiocie, gdzie serwowane jest jedzenie można spokojnie porozmawiać, a później udać się na parkiet. Namiot weselny to gwarancja udanej zabawy w pięknym otoczeniu.

Źródło: Das Company – Meble cateringowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here