targi mebli

Jak co roku o tej porze miały miejsce w Polsce największe w Środkowej Europie targi meblarskie. Wystawa trwała 3 dni, a ilość osób które ją odwiedziły przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Wśród wystawców mogliśmy znaleźć najpotężniejsze firmy Środkowej Europy, z wieloletnim doświadczeniem, ale także firmy, potocznie mówiąc, dopiero raczkujące, jednak nie odbiegały jakościowo od wcześniej wspomnianych potentatów.

Na targach mogliśmy zobaczyć niepowtarzalne wzornictwo, podejrzeć trendy, które będą obowiązywały w kolejnych kolekcjach, a także pomysłowe rozwiązania, które ucieszą niejednego użytkownika mebli.

Każda z firm, która postanowiła uczestniczyć w tegorocznych targach meblowych miała do dyspozycji sporą przestrzeń, którą mogła zaaranżować w dowolny sposób, tak aby jak najkorzystniej zaprezentować wystawiane produkty.

Większość wystawców zdecydowała się na przedstawianie swoich mebli w naturalnym środowisku, czyli w aranżacjach domowych, dając możliwość odwiedzającym wyobrażenia sobie jak dany mebel może wyglądać w ich sypialni czy też salonie.

W związku ze sposobem prezentacji mebli, obok głównych bohaterów tychże targów bardzo ważną rolę odgrywały dodatki. A jak powszechnie wiadomo nieodłącznym elementem każdego mieszkania są kwiaty. Niestety warunki panujące na wystawie nie pozwalają na kwiaty żywe, dlatego najczęściej występowały sztuczne kwiaty premium, które do złudzenia przypominają te żywe.

Wybór sztucznych kwiatów jest najlepszym rozwiązaniem głównie dlatego, iż po pierwsze nie wymagają podlewania oraz przez całą wystawę wyglądają świeżo. Poza tym przy tak ogromnej liczbie osób odwiedzających wystawę mogło by dojść do uszkodzenia tych żywych. Dodatkowo mogły by ulec zniszczeniu podczas rozbierania wystawy albo transportu.

Obecnie mamy do wyboru ekskluzywne sztuczne kwiaty, które niekiedy dopiero po dotknięciu można odróżnić od żywych roślin. Wzornictwo i różnorodność kwiatów, które wypełniały przestrzenie wystawy były na najwyższym poziomie. Takich dekoracji nie powstydziłby się najbardziej wyrafinowany i wymagający klient.

Kwiaty sprawiały, że klienci czuli się komfortowo, zwracali uwagę na przytulność zaaranżowanych pomieszczeń.

Drugie skrzypce grały wszelakiego rodzaju tekstylia, bez których również nie wyobrażamy sobie żadnego z tych pomieszczeń. Skrupulatnie dobrane faktury oraz kolorystyka inspirowały do odważnych połączeń. Widać było zaangażowanie wystawców oraz, że czerpali z wiedzy i doświadczenia najlepszych krajowych projektantów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here