Jesteśmy zabiegani, przepracowani, zmęczeni i marzymy o tym, aby w domu po prostu odpocząć. A to jest naprawdę możliwe, kiedy jest miło, czysto i bez bałaganu, który „kłuje w oczy” i zmusza do działań, które i tak następnego dnia trzeba zacząć od nowa. My uznaliśmy, że czas na zlecenie tych zadań zawodowcom, którzy wyszczyszczą nasze otoczenie szybko, sprawnie i za normalną cenę.

Czyszczenie posadzek, mycie okien Poznań

Kurz, stosy niezmytych naczyń, stos ubrań do prania i prasowania to nasza codzienność. Niewiele lepiej jest w firmie – posadzki i wykładziny „proszą się” o wyczyszczenie, zabrudzona elewacja odstrasza klientów, a szare od poznańskiego smogu okna po prostu trzeba umyć. Jeżeli do tych codziennych zmagań z czystością dołączyli „nieproszeni goście”, czas na akcję deratyzacja Poznań. Myszy, szczyry i inni intruzi bywają zmorą naszych domów. Możemy na ich widok uciekać oraz próbować domowych sposobów ich wyproszenia, jednak z doświadczenia wiemy, że najlepiej od razu zaprosić fachowców. I to najlepiej takich, którzy wyczyszczą mieszkanie na błysk – do takiego wrócić nie będzie chciał żaden szkodnik!

Deratyzacja Poznań

Doświadczeni pogromcy szczurów Clean&Tidy przeprowadzają deratyzację chemicznie, biologiczni lub też fizycznie. Najczęściej deratyzacja odbywa się za pomocą pułapek bądź zatrutego pokarmu. Profesjonaliści z poznańskiej firmy Clean & Tidy nie zapominają o humanitarnym zwalczaniu szkodników – najczęściej gryzonie są chwytane i wywożone z miejsca, w którym nie są mile widziane.

Dezynsekcja Poznań

Z kolei celem innego zabiegu – dezynsekcji – jest zwalczenie oraz wytępienie szkodliwych owadów, m.in. much, komarów, pcheł, karaluchów czy też wszy. Również taką akcję firma przeprowadza kilkoma sposobami, w zależności od rodzaju pomieszczenia oraz tego, z jakim insektem mamy do czynienia. Koszty deratyzacji i dezynsekcji ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju zastosowanego systemu chwytaczy, pułapek, karmników oraz rozmiarów problemu.

Kompleksowe przątanie biur, mieszkań i domów Poznań

Firma Clean&Tidy działa kompleksowo na terenie Poznania i okolic: usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, posprząta bałagan oraz uporządkuje ogród i otoczenie domu i firmy. Firma z 7-letnim doświadczeniem na rynku, zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, który zrealizuje każde zamówienie, w tym również na czyszczenie ciśnieniowe m.in. kanap, dywanów i wykładzin, mycie okien i elewacji. Wszystkie zadania realizowane są z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i wysokiej jakości środków chemicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here