Filtry Dafi - nowoczesne rozwiązania do dzbanków

Woda to podstawa naszego życia. Nic więc dziwnego, że wzrasta świadomość jak możemy korzystać z dobra natury, nie narażając jednocześnie naszej planety na zaśmiecenie – w postaci chociażby takich tworzyw sztucznych jak jednorazowe butelki z plastiku, które jak powszechnie wiadomo, rozkładają się od stu do nawet tysiąca lat. 

Filtry Dafi w wersji Classic i Unimax

Filtry do dzbanków Dafi w wersji Classic i Unimax to zyskujący na popularności sposób oczyszczania wody z zanieczyszczeń. Stosując filtry Dafi nie tylko oczyścimy naszą wodę z kamienia, ale i z innych niepożądanych substancji takich jak chlor, metale ciężkie, detergenty oraz zagrażające naszemu życiu herbicydy i pestycydy.  Decydując się na zakup filtrów Dafi zyskujemy nie tylko nowy smak wody z kranu, ale i najważniejsze dla nas zdrowie. 

Zważywszy na to, że średnie dzienne zapotrzebowanie na wodę przez osoby dorosłe powinno wynosić minimum dwa litry, powinniśmy świadomie wpływać na jakość jej spożywania. Firma Dafi wychodzi naprzeciw tym potrzebom, tworząc filtry dedykowane wodzie twardej, filtry z linii PH+ wyrównujące pH płynów czy serię magnezową wzbogacającą wodę o cenne pierwiastki, takie jak wapń i magnez. Co więcej, proponowane filtry Dafi przedłużają jednocześnie żywotność naszego sprzętu AGD. Wieczne zmagania z zakamienionym czajnikiem na wodę lub ekspresem do kawy nie będą już stanowiły problemu, oszczędzając nasz czas, nerwy i pieniądze na detergenty odkamieniające. Nic więc dziwnego, że filtry Dafi zdają swój egzamin zarówno w domach, jak i miejscach użyteczności publicznej. Niezależnie od tego czy pracujemy we własnej firmie czy przedsiębiorstwie państwowym, produkty firmy Dafi powinny być naszym nierozłącznym towarzyszem. 

Jakość poparta doświadczeniem 

Decydując się na zakup filtrów Dafi stawiasz na jakość popartą wieloletnim doświadczeniem. Ponad 30 lat na rodzimym rynku nauczyło firmę wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Duża rozpoznawalność nie tylko w krajowym, ale i międzynarodowym segmencie daje gwarancję, że mamy do czynienia ze świadomym swoich działań producentem. Odpowiedzialność oraz troska o zdrowie nasze i naszej planety to cechy, jakie charakteryzują polską firmę Dafi.

Jeśli nie wiesz, na jaki filtr Dafi warto się zdecydować, zapraszamy do kontaktu za pomocą e-maila: biuro@aquamelior.pl lub pod numerem telefonu: 73 014 84 69. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00. Polecamy zapisać się również do newslettera, gdzie otrzymasz informacje o aktualnych promocjach i wyprzedażach. Zapoznasz się z nowościami i bestsellerami, a także otrzymasz interesujące poradniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here