Firanki – idealne na okna w różnych pomieszczeniach

0
1373

Większość je ma, każdy je zna, o czym mowa? To oczywiście firanki, których na oknach nie może przecież zabraknąć. Chcesz kupić wysokiej jakości firanki w różnych wzorach i barwach? Musisz wiedzieć, na jakie postawić. To jednak nie wszystko, musisz także mieć świadomość, że sam wybór sklepu, w którym dokonasz zakupu ma znaczenie. Tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule, zapraszamy do czytania!

  1. Firanki do salonu – jakie wybrać?
  2. Idealne firanki do kuchni
  3. Siatka moskitiera – niezbędnik w każdym domu

Postaw na jakość i szeroki wybór. Znajdziesz to wszystko w sklepie kasandra.com.pl, który od dawna oferuje swoim klientom firanki, czy moskitiery na miarę ich oczekiwań i możliwości finansowych, przekonaj się!

Firanki do salonu

Firanki do salonu – jakie wybrać?

Wszystko zależy od tego, jakie okna są w salonie. Chodzi oczywiście o ich wielkość i barwę framug. Najlepszym rozwiązaniem będą, tak czy inaczej, firanki białe, ale to nie wszystko. Warto postawić na transparentne rozwiązania, jeśli kolor okien pasuje do wykończenia wnętrz. Firanki nie będą wtedy mocno ingerować w wystrój i styl. Firanki do salonu mogą być do samej ziemi lub jedynie do parapetów. Bez dwóch zdań polecamy te dłuższe rozwiązania. Firanki gotowe sprawią, że nawet nie będziesz musiała ich oddawać do krawcowej, która odpowiednio je skróci. Postaw na rozwiązania transparentne lub nie ograniczaj się, wybierz coś w piękne wzory. Mogą to być groszki, paski i wiele więcej! Wszystko znajdziesz w sklepie Kasandra.

Idealne firanki do kuchni

Według nas w kuchni powinien panować odpowiedni nastrój. Uzyskasz to tylko i wyłącznie za sprawą firanek z motywami kawy, napisami, takimi jak „espresso”, czy po prostu wzorami warzyw i owoców. Od razu zrobi się odpowiedni klimat, a Tobie aż będzie chciało się gotować i co najważniejsze, eksperymentować w kuchni! Przekonasz się o tym, kiedy powiesisz firanki do kuchni w tym zawsze żywym, pełnym domowników pomieszczeniu!

Siatka moskitiera – niezbędnik w każdym domu

Chyba nikt nie jest fanem komarów, much, a może i pszczół we własnym domu. Nic dziwnego, szczególnie Ci pierwsi kompani nie chcą nas opuszczać w czasie lata. Można uniknąć z nimi spotkania podczas snu, ale również i za dnia. Wystarczy postawić na moskitiery, które rozwiążą problem raz na zawsze. Komary nie przedostaną się przez taką siatkę moskitierę, która swoją drogą jest niezwykle prosta w montażu. Siatka moskitiera również dostępna jest w sklepie Kasandra. To jednak nie wszystko, oferta jest dużo obszerniejsza, sprawdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here