Gdzie kupić szyby zespolone?

0
3784

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie wówczas powinieneś zdecydować się na szyby zespolone. Dlaczego? Otóż są one kuloodporne, pancerne, ognioodporne oraz bardzo wytrzymałe. Na pewno będą służyć przez wiele lat. Wybierając szyby zespolone spokojnie zabezpieczysz swoją działalność. Dzięki temu będziesz spokojny o włamywaczy oraz wandali, których taka szyba niejeden raz potrafi odstraszyć lub nawet zatrzymać.

Gdzie można zastosować szyby zespolone?

Wbrew pozorom są one w stanie znaleźć zastosowanie w wielu miejscach. Przykładowymi może być między innymi: wszelkie biura, kasyna, banki, sklepy, banki, dyskoteki, domy, szkoły oraz pozostałe. Nie są żadną nowością. Są wybierane przez ludzi już od wielu lat. Każdy z reguły zachwala sobie ich trwałość oraz bezpieczeństwo.

Czym jest szkło VSG ESG?

Jest to w pełni bezpieczne szkło. Z reguły u większości producentów jesteś w stanie zamówić je na konkretny wymiar. Bardzo pomocne w tym zakresie bywają wbudowane narzędzia na stronie internetowej.

Jaka jest różnica między szybą VSG a VSG ESG?

Określenie VSG odnosi się do szyb, które powstały na skutek połączenia ze sobą dwóch innych. W tym celu stosuje się specjalną folię PVB. Wytrzymałość na zgniatanie to 120 niutonów na milimetry kwadratowe, natomiast – ściskanie to 700-900 niutonów na milimetr kwadratowy. Oznaczenia ESG określa szyby hartowane, czyli jeszcze bardziej wytrzymałe.

Jakie są zalety szkła VSG ESG? Można wyróżnić między innymi:

  • jest odporne na przebicie pociskiem karabinowym oraz rewolwerowym,
  • jest odporne na eksplozję materiałów wybuchowych,
  • potrafi znieść bardzo wysokie temperatury,
  • charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną,
  • zachowuje kształt oraz przezroczystość po rozbiciu,
  • podczas zbicia szyby nie powstają niebezpieczne odłamki,
  • używając szkła termoizolacyjnego poprawia się akustyka pomieszczenia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz jeszcze tutaj (https://www.szklonawymiar.pl/szklo-na-wymiar/szklo-vsg-esg).

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem szyb zespolonych wówczas powinieneś skorzystać z oferty specjalistów, którzy zajmują się stricte właśnie tym produktem. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz sprawdzony towar. Na pewno nie okaże się podróbką. Przykładowe miejsce znajdziesz właśnie tutaj (https://www.szklonawymiar.pl/). Pamiętaj, że decydując się na szyby zespolone masz pewność bezpieczeństwa swojego majątku. Jest to inwestycja, która niejeden raz może się okazać słuszna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here