Girlanda ze zdjęć

Wykonujemy coraz więcej zdjęć. Wyraźnie wskazuje na to nie tylko obserwowanie naszych nawyków, ale także rzut oka na statystyki. Przykładowo, po siedmiu dniach wakacji, statystyczny Polak przywozi minimum 300 zdjęć. Będąc na urlopie, dziennie wykonujemy 46 fotografii, z których 12 to selfie. Oczywiście także chętnie robimy zdjęcia podczas specjalnych okazji. Każdy z nas ma kolekcję zdjęć z różnych imprez i ważnych okazji ze swojego życia. Jeżeli do tego dołożymy fotografie, które pstrykamy dla przyjemności podczas spaceru, czy kiedy zauważymy coś interesującego, wyłania się całkiem pokaźna ilość plików.

Co robimy z tymi wszystkimi zdjęciami?

Przede wszystkim dzielimy się nimi ze znajomymi na serwisach społecznościowych. Oprócz tego bardzo często wysyłamy je do wywołania. Dzięki niskim cenom tej usługi możemy nasze cyfrowe pliki zmienić w piękne papierowe zdjęcia. Wywołanie zdjęć to nie tylko świetny pomysł, aby ocalić je przed zapomnieniem. Wydrukowane na markowym papierze fotografie mogą nam posłużyć do tworzenia interesujących dekoracji, które ozdobią nasze mieszkanie.

Girlanda ze zdjęć, doskonały pomysł na dekorowanie mieszkania.

Dekoracja zrobiona z własnych zdjęć z pewnością nadaje przestrzeni oryginalnego, ale i osobistego charakteru. Standardowym pomysłem jest wywołanie zdjęcia w większym rozmiarze i powieszenia go na ścianie w ozdobnych ramach lub estetycznej antyramie. Jednak jeżeli szukamy niestereotypowego pomysłu, doskonałym rozwiązaniem wydaje się zrobienie girlandy ze zdjęć.

Jak zrobić girlandę ze zdjęć.

Stworzenie girlandy ze zdjęć jest banalnie proste. Wystarczy rozpiąć sznurek i przypiąć do niego klamerkami wyselekcjonowane fotografie. Niekiedy wokół sznurka nawijamy lampki LED używane do oświetlenia choinki, dzięki czemu nasza ekspozycja może prezentować się efektownie przy zgaszonym świetle. Do stworzenia girlandy ze zdjęć nadają się nieomal wszystkie rozmiary fotografii. Z pewnością jednak ciekawym wyborem okażą się zdjęcia kwadratowe. Ich oryginalny kształt, który kojarzy się ze zdjęciami polaroidowymi, nadaje naszej dekoracji charakter retro.

Pamiętajmy też, że projektując własną fotograficzną girlandę, najważniejszy jest temat ekspozycji i historia, którą chcielibyśmy opowiedzieć za jej pośrednictwem. Z tego powodu zdjęcia na niej nie powinny być przypadkowe, lecz wynikać ze świadomego wyboru.

Niewątpliwym plusem tego rodzaju ekspozycji jest łatwość, z jaką możemy ją zmieniać. Wystarczy odpiąć dotychczasowe fotografie i na ich miejsce zawiesić nowe. Dlatego właśnie ten rodzaj dekoracji nigdy Ci się nie znudzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here