baseny stelażowe

Przegapiłeś zakup basenu stelażowego tego lata? Nic straconego. Jesienią możesz kupić baseny stelażowe w świetnych cenach, nie musząc decydować się na kompromisy w kwestii jakości. Sprawdź, czym kierować się przy zakupie.

Lato to czas, kiedy baseny stelażowe wyrastają w ogrodach jak grzyby po deszczu! Zwłaszcza tego lata, gdy możliwości wyjazdowe były nieco ograniczone, popularność tego rodzaju akcesoriów znacznie wzrosła. Polacy uwielbiają ogrodowe baseny stelażowe za ich kompaktowość, wygodę użytkowania i niewysoką cenę. Ich dostępność i przekrój wymiarów stale wzrasta – w sklepach internetowych z wyposażeniem ogrodowym można znaleźć bardzo szeroki wybór basenów w różnych kształtach, które można łatwo wpasować w ogrodową architekturę.

Zestaw kilkanaście w jednym Intex
Zestaw kilkanaście w jednym Intex

Jeśli nie miałeś okazji wyposażyć się ogrodowy basen stelażowy w lecie, nic straconego. W związku z tym, że to właśnie o tej porze roku zapotrzebowanie na tego rodzaju akcesoria jest największe, latem sklepy internetowe zazwyczaj nie oferują artykułów w promocyjnych cenach. To właśnie jesienią okazje mnożą się w e-commerce, umożliwiając klientom zakup akcesoriów ogrodowych w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto więc przeszukać oferty sklepów online, żeby znaleźć coś dla siebie np. w Dollo – https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/baseny_ogrodowe/baseny_stelazowe.html.

Ogrodowe baseny stelażowe – akcesoria dla każdego

Zakup basenu stelażowego to inwestycja, której z pewnością nie będziesz żałować. Tego rodzaju akcesoria są bardzo trwałe, co sprawia, że możesz intensywnie używać ich bez żadnego uszczerbku. Ponadto, sprawdzają się zarówno jako miejsce relaksu dla dorosłych, jak i idealne do zabawy dla dzieci. Maluchy mogą się w nich bawić, ale również oswajać się z woda jeszcze przed rozpoczęciem lekcji pływania.

Basen Intex
Basen Intex

Szeroka oferta basenów stelażowych umożliwia idealne dopasowanie modelu do Twoich potrzeb. Ci, którzy dysponują niewielką przestrzenią, mogą zdecydować się na modele prostokątne, które umożliwiają wykorzystanie małego ogrodu do maksimum. Wystarczy umieścić taki basen w rogu ogrodzenia, co nie tylko umożliwia oszczędne zagospodarowanie przestrzeni, ale również pozwala na zapewnienie użytkownikom basenu nieco prywatności, zwłaszcza jeśli umieścisz tam parkan.

Baseny stelażowe  z filtrem – jak wybrać?

Decydując się na skorzystanie z jesiennych wyprzedaży sezonowych, miej na uwadze, że baseny stelażowe – czy duże, czy małe – powinny być wyposażone w pompę filtrującą z wymiennym filtrem. Pozwala to na utrzymywanie basenu ogrodowego w czystości poprzez odfiltrowywanie drobnych i większych zanieczyszczeń. Umożliwia to oszczędność wody i redukcję zużycia chemii basenowej do niezbędnego minimum, co jest ważne zwłaszcza z uwagi na dzieci, często wrażliwe na tego rodzaju substancje.

Przy zakupach na jesiennych wyprzedażach zwróć również uwagę na kształt i wymiary. Baseny ogrodowe stelażowe mogą różnić się od siebie wysokością i średnicą, a w przypadku prostokątnych – szerokością i długością. Wybierz model, który idzie w parze z potrzebami Twoich domowników. Wybierając model idealny, warto mieć również na uwadze ceny. Te wahają się od 400 zł do kilku tysięcy. Wszystko zależy od standardu i wymiarów basenu, a także dodatkowych akcesoriów w zestawie. Kupując basen, nie warto iść na kompromis. Wybierz ten, który najbardziej Cię satysfakcjonuje nie tylko pod kątem ceny, ale również estetyki i gabarytów. Dzięki temu będziesz korzystać z niego latami! Przygotuj się na następne lato, kupując basen już tej jesieni – gwarantujemy, że nie będziesz żałować. W następnym sezonie ceny z pewnością wzrosną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here