Struktura naturalnej skały to nie wszystko. Cegła, formy geometryczne, perfekcyjnie odwzorowane drewniane słoje – najnowsze kolekcje kamienia dekoracyjnego pozwolą stworzyć nowoczesne wnętrze, podkreślające indywidualny charakter domowników.

Popularność kamienia dekoracyjnego wiąże się przede wszystkim z jego praktycznymi zaletami – jest przecież bezproblemowy w montażu, znacznie wytrzymalszy, trwalszy i do tego kilkukrotnie tańszy od naturalnego pierwowzoru.  Dostępny  w wielu fakturach, formatach i odcieniach, idealnie wpisuje się w wybraną stylistykę, umożliwiając realizację każdej wymarzonej aranżacji: https://www.stonemaster.pl/oferta

Poniżej przedstawiamy cztery propozycje wykorzystania kamienia dekoracyjnego odpowiadające najpopularniejszym ostatnio trendom – nowoczesnemu, eco, loftowemu i vintage.

Zwolenników najnowszych trendów, poszukujących oryginalnych rozwiązań, zaintryguje kamień dekoracyjny w modnym, geometrycznym formacie. Wyrazista struktura okładziny Keystone Beige Stone Master (prezentowanej na zdjęciu tytułowym) współgra zarówno z prostym, minimalistycznym umeblowaniem, jak i z tak ostatnio pożądaną strukturą surowego drewna. Ascetyczny urok aranżacji, podkreślony przez autorskie lampy i dodatki ze szkła czy metalu, przełamuje przytulne ciepło kominka i żywa roślinność.

Amatorów powrotu do natury w duchu skandynawskim zaintryguje oryginalne połączenie faktury naturalnego drewna i modnego, powiększonego formatu – podkreślającego nowoczesny charakter wnętrza w stylu eco. Dodatki w stylu industrialnym, utrzymane w ciepłej tonacji idealnie współgrają z fakturą kamienia dekoracyjnego Plywood Brown. Nowoczesna okładzina, powstała z inspiracji naturą, przypadnie do gustu nie tylko ekologom.

Zwolenników wnętrz industrialnych, zainteresuje opcja lekkiej okładziny, która nie obciąża ściany, a idealnie podkreśla modną estetykę nowojorskiego loftu. Kolekcję Retro Brick Smoke zdobią charakterystyczne smugi, typowe dla wnętrz pofabrycznych. Czerwień okładziny perfekcyjnie współgra z meblami w najmodniejszym odcieniu szarości. Metal, szkło i beton podkreślą nowoczesny charakter aranżacji, a tekstylia i osobiste dodatki – ocieplą wnętrze.

Zwolenników klasycznych rozwiązań skusi stonowana Barcelonetta Sahara, podkreślająca relaksującą atmosferę wnętrza w stylu vintage. Struktura naturalnej skały i subtelny, jasny odcień okładziny współgrają z modną fakturą drewna. Dzięki utrzymaniu jednorodnej tonacji i zachowaniu umiaru w doborze dodatków, salon prezentuje się nowocześnie i z klasą, podkreślając dobry gust domowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here