Zarówno w mieszkaniu, jak i w domu okna są myte przynajmniej dwa razy do roku, aby prezentowały się w sposób nienaganny. Jednakże w rzeczywistości brudzą się znacznie częściej, w szczególności, jeżeli w domu jest pies lub małe dziecko. Szukamy wtedy sposobów jak szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia, by znów cieszyć się estetycznym widokiem na zewnątrz.

Jak umyć szybko i dokładnie okna?

Zazwyczaj mycie okien nie należy do przyjemnych czynności i aby otrzymać efekt bez smug trzeba poświęcić sporo czasu. W dobie dzisiejszej technologii stworzono specjalne, poręczne urządzenia, które znacznie usprawnią dbałość o higienę naszych okien.

Wyczyść okno w jedną minutę

Karcher do mycia okien charakteryzuje się dokładnym czyszczeniem okna w minutę, dzięki poręcznemu i praktycznemu urządzeniu niewielkich rozmiarów. Myjka Karcher posiada inteligentny system, który wyposażony jest w spryskiwacz z padem z mikrofibry. Właśnie takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie skrócić czas mycia okna do minimum. Ponadto, nie musimy latać z miską pełną wody i sprzątać kapiącą wodę ze ścierki, ponieważ myjka posiada system automatycznie odsysający wodę. Takie urządzenia jak Karcher do mycia okien powstają po to, by ułatwiać codzienne czynności w domu, w dodatku w szybszy sposób niż znany był nam dotychczas. Kompaktowe rozmiary myjki nie zajmują dużo miejsca i w każdej chwili są gotowe do pracy.

Co sprawia, że myjki do okien są skuteczne?

Automatyczny system w jaki wyposażone są myjki Karcher zasilane są baterią, którą w prosty sposób można wymienić na nową lub naładować ponownie. Oznacza to, że urządzenie działa bez przewodowo, dlatego korzystanie z niego jest bezproblemowe. Myjka na jednym akumulatorze działa ok. 35 min, tak więc jedno ładowanie wystarcza na umycie 35 okien! W zestawie otrzymamy również specjalny środek czyszczący do myjki oraz ssawkę z regulowaną odległością mycia do 280mm.

Myjąc okna w klasyczny sposób jesteśmy zmuszeni do bezpośredniego kontaktu z brudną wodą, gdzie znajduje się mnóstwo bakterii i drobnoustrojów. Nie jest to zbyt higieniczne, a do tego wodę należy wymieniać stosunkowo często, by zapobiec powstawaniu smug i niedociągnięć. Dlatego warto zastanowić się nad nowymi rozwiązaniami, by nasze mieszkanie mogło lśnić już w kilka minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here