Klamki

Jeśli jesteś osobą, która szuka okuć do swojego domu albo firmy to ten artykuł powinien Cię zainteresować. Każdy budynek, czy to prywatny, czy publiczny, powinien wyglądać reprezentacyjnie, ale powinien być też odpowiednio zabezpieczony. Wyróżnia się kilka poziomów zapewnienia bezpieczeństwa. Od form całkiem prozaicznych, po bardzo skomplikowane systemy. Ten sklep oferuje produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania w tym zakresie.

Sprzedawca wyrobów stolarskich i aluminiowych

W Internecie działa sporo sklepów z wyposażeniem branży stolarskiej i aluminiowej. Jednak ten znacząco wyróżnia się od nich pod wieloma względami. Katalog produktów spółki Sparta obejmuje 10 000 wyrobów dostępnych wprost z magazynu. Wysyłka jest błyskawiczna. Firma oferuje stałe ceny hurtowe i detaliczne.

Sprzedawca wyróżnia się wysokimi standardami w zakresie obsługi klienta. Załoga firmy jest fachowa i potrafi sprawnie doradzić. Stali klienci otrzymują atrakcyjne rabaty i mogą korzystać z wielu promocji. Zapisując się na newsletter firmy, otrzymujemy bieżące informacje w zakresie nowości rynkowych.

Klamki

Nigdzie nie znajdzie się takiego szerokiego wyboru klamek, jak w tym sklepie. W sprzedaży jest ponad 2000 artykułów od takich renomowanych producentów jak na przykład: Axa, B-Harko, Schaffner, Infinity, Kuchinox, Nomet, Hoppe, Gamet, Frosio. W ofercie są klamki dedykowane do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z aluminium PCV, szkła, drewna i wielu innych materiałów.

Można tu nabyć klamki z szyldem okrągłym, kwadratowym, owalnym, podłużnym lub prostokątnym. Na uwagę zasługuje także duże zróżnicowanie stylów klamek. W opcji są klamki pasujące do wnętrz ultranowoczesnych oraz takich, które urządzono w stylu skandynawskim lub industrialnym. Znaczącą część oferty zajmują klamki o wyglądzie tradycyjnym, w tym klamki do zabytków i świątyń.

Sprzedawane produkty dostępne są w kilku opcjach materiałowych i kolorystycznych. Mogą być wykonane z takich materiałów jak, na przykład: stal szlachetna, mosiądz, aluminium, brąz, poliamid czy znal. W sprzedaży są zarówno designerskie produkty ekskluzywne, jak i modele niskobudżetowe. Kompletna oferta klamek znajduje się pod adresem internetowym: https://www.sparta.com.pl/pl/klamki.

Zamki

Jednak w wielu sytuacjach do klamki należy dokupić również odpowiedni zamek. Sklep Sparta proponuje wiele rodzajów zamków, w tym: zamki wierzchnie, zamki wpuszczane, zamki do drzwi przesuwnych, zamki wielopunktowe i listwowe, zamki meblowe, zamki przeciwpożarowe.

Znaczna część z tych produktów może funkcjonować w systemie jednego klucza, w którym to wspólny klucz otwiera wszystkie wkładki. Firma Sparta specjalizuje się także w sprzedaży systemów Master Key. Celem takiego rozwiązania jest realizacja funkcji kontroli dostępu. System obejmuje dowolną ilość różnych kluczy, otwierających tylko wybrane pomieszczenia.

Kłódki, sejfy, narzędzia i wiele innych produktów

Z całą pewnością warto przejrzeć cały katalog wyrobów sklepu Sparta. Oprócz klamek i zamków zakupić tu można wiele innych artykułów. W asortymencie znajduje się szeroki wybór kłódek, sejfów, narzędzi, samozamykaczy, wkładek, zawiasów, okuć do bram i furtek.

Godne uwagi są także takie zabezpieczenia jak: mechanizmy antypaniczne, zamki elektroniczne i urządzenia kontroli dostępu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, do sprzedaży wprowadzono także balustrady i poręcze, szkło i kabiny WC, skrzynki na listy, apteczki i szafki na klucze, czujniki, wieszaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here