Kup, wykończ, urządź, zamieszkaj

Cztery ściany, dach nad głową, mamy to! Nasze własne, wymarzone „M”! Jeśli kupujemy mieszkanie od dewelopera, to nic więcej oprócz wspomnianego nie mamy. No, może jeszcze okna i drzwi. Czasem kontakty i włączniki. Zdarzy się też balkon, loggia czy taras. Jak żyć w takim miejscu? Jak zamieszkać w gołym betonie, gdzie echo hula niczym w nieprzebranym lesie czy puszczy. Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie i ciąg działań. Wybierz to, kup tamto. Wymyśl co gdzie będzie, jakie materiały kupić itp. A przede wszystkim, kto to wszystko zrobi?! Niekoniecznie musimy mieć czas i umiejętności na to.

Ekip na rynku wykończeniowo budowlanym jest całe mnóstwo. Możemy jednak trafić na nieuczciwych lub niesolidnych majstrów, którzy zamiast nam pomóc, tylko zepsują wszystko. Zmarnują nasz czas, nerwy, a także i finanse. Konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne. Jeśli mamy kogoś z polecenia, nasze obawy będą na pewno mniejsze, a myśli spokojniejsze. Oprócz wykończenia, do którego należy wykonanie instalacji, przyłączy, wygładzanie ścian, malowanie, układanie płytek na ścianach, podłodze itp., musimy pamiętać, ze czeka nas też urządzanie mieszkania w meble, sprzęty, a również i drobiazgi, które będą tak zwaną wisienką na torcie i podkreślą charakter wnętrz. Podołamy sami? Mamy aż tyle pomysłów i wyobraźni przestrzennej? A może warto pomyśleć nad przekazaniem całej logistyki w ręce specjalistów?

Wiele osób decyduje się właśnie na taki krok. Urzadzamypodklucz.pl to fachowcy, którzy w swoim portfolio posiadają wiele realizacji, które stanowią ich najlepszą wizytówkę. Pojedyncze pomieszczenia? A może całe mieszkanie? Wszystko zgodnie z gustem inwestora, jego sugestiami, oraz, co bardzo ważne, budżetem jakim on dysponuje. Przy tego typu realizacjach standardowo dostępne są różnego rodzaju pakiety, które dają wachlarz możliwości, w zależności od zasobności portfela. Każdy może dobrać i wybrać coś dla siebie. Mamy wówczas z głowy nadzór nad ekipą wykończeniową. Oddajemy całą logistykę, nie martwiąc się o szczegóły. Możemy spokojnie zająć się własnymi sprawami i tylko doglądać prac, które będą toczyły się zgodnie z własnym rytmem, harmonogramem i ustalonym cyklem. Brzmi to całkiem sensownie i rozsądnie. Szczególnie jeśli jesteśmy osobą zabieganą i ceniącą własny czas.

Wykończenie pod klucz nie wykończy nas, naszego budżetu, a sprawi, że czas ten będzie łatwy, lekki i przyjemny, a efekty takie, jakie z góry zostaną założone. A zatem może warto pójść w tę stronę? Obyście podjęli dobrą decyzję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here