Jeśli mamy wybrać urządzenia RTV i AGD, najczęściej decydujemy się na inteligentną pralkę, telefon czy telewizor. Modele z funkcją Smart sprzedają się najlepiej, gdyż oferują nowoczesne rozwiązania i liczne funkcjonalności. Sprawdziliśmy, które z nich sprzedają się najlepiej – oto nasz TOP 3.

Ze smartfona korzysta każdy z nas, Smart TV także gości w wielu domach, a od niedawna hitem sprzedaży stała się także inteligentna pralka oraz lodówka. Skąd tak duża popularność tych urządzeń? Są niezwykle nowoczesne, gdyż poszczególni producenci dbają, aby zapewniać innowacyjne rozwiązania, a także wyjątkowo funkcjonalne. Skoro wiecznie narzekamy na brak czasu, urządzenia typu pralka Samsung Qdrive czy smartfon są dla nas idealne.

Inteligentna pralka

Jednym z najchętniej wybieranych urządzeń jest zdalnie sterowana pralka, np. Quickdrive czy modele Electroluxa. Z poziomu telefonu można ją uruchomić lub zatrzymać w dowolnym momencie, sprawdzić zużycie wody oraz prądu, monitorować jej pracę itd. Na smartfona otrzymamy też powiadomienie o postępach jej pracy. Dobrze jest wybrać model wyposażony w wiele nowoczesnych systemów – jak np. pralka AddWash z technologią EcoBubble.

Wielu producentów zapewnia nie tylko wyjątkowe systemy – jak np. Quickdrive – ale też przewodnik i poradnik, z którego dowiesz się, jak dobrać odpowiedni program, kiedy wymienić filtr itd. Liczne modele potrafią też same zdiagnozować usterkę! Co musisz zrobić? Wystarczy jedynie pobrać wymagane aplikacje.

Smartfon

Samsung Qdrive czy inteligentny model Candy to tylko jedno z trzech najpopularniejszych urządzeń typu Smart. Mało kto nie korzysta ze smartfonu! Wyjątek stanowią osoby starsze, które potrzebują jak najprostszych telefonów. Poza nimi jednak smartfon to już standard naszych czasów i nie dziwi nikogo.

Dawno przestał pełnić funkcję jedynie telefonu – służy do prowadzenia rozmów i wysyłania SMS-ów, ale korzystamy też z komunikatorów, łączymy się z Internetem, pocztą elektroniczną i pobieramy rozmaite aplikacje. Dzięki nim możemy szybko sprawdzić dojazd, zerknąć na korki, zamówić jedzenie czy taksówkę.

Telewizor

Pralka Addwash, Quickdrive, Beko czy inna sterowana za pomocą aplikacji, nowoczesny smartfon i wreszcie telewizor – oto nasza trójka urządzeń typu Smart. W zestawieniu tym nie mogło zabraknąć telewizora, centralnego punktu wielu salonów. Otóż możemy połączyć się z Internetem i oglądać liczne programy na platformach typu Ipla czy Netflix, ale też sprawdzić pocztę lub korzystać z wypożyczalni online. Smart TV oferuje moc rozrywki dla każdego członka rodziny i sprawia, że nasz salon przypomina salę kinową. Podczas gdy Twój Samsung Qdrive rozpoczyna pranie, możesz cieszyć się ulubionym serialem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here