Nowoczesne bramy wjazdowe

Nowoczesna brama wjazdowa, czyli jaka?

Brama wjazdowa dawno przestała być już tylko rozwiązaniem kwestii bezpieczeństwa terenu wokół domu czy firmy. Dzięki rozwojowi technologii i wzornictwa nowoczesne bramy przesuwne stały się elementem nie tylko funkcjonalnym, ale przede wszystkim estetycznym, podkreślającym design budynku. Nieograniczony wybór tworzyw, kolorów i wzorów pozwala na wykorzystanie bramy wjazdowej nie tylko do poprawy bezpieczeństwa. Niemniej ważna funkcja wizualna nowoczesnej bramy wjazdowej sprawia, że odpowiednio dobrana może odmienić oblicze Twojego domu, nadając mu zupełnie nowy, niepowtarzalny charakter!

Ile kosztują bramy przesuwne?

A więc zastanawiasz się nad zamontowaniem nowoczesnej bramy wjazdowej na swojej posesji. To świetny kierunek, żeby Twój dom nabrał eleganckiego, atrakcyjnego stylu. Jedno z pierwszych pytań, jakie sobie zadajesz to pewnie pytanie o cenę bram wjazdowych. Tutaj wiele zależeć będzie od tego, na jakie materiały się zdecydujesz oraz jaki brama ma mieć rozmiar. Dodatkowo będziesz musiał odpowiedzieć sobie na pytanie o mechanizm i dodatkowe funkcje, które sprawiają, że użytkowanie staje się bardziej komfortowe, ale nie pozostają bez wpływu na ostateczną cenę bramy przesuwnej. Jeśli zdecydujesz się na trend coraz bardziej zyskujący na popularności, czyli ozdobną bramę przesuwną, możesz liczyć się z dodatkowym kosztem indywidualnego projektu wzornictwa. Trudno powiedzieć więc jednoznacznie, ile kosztuje brama wjazdowa. Możesz jednak przewidywać, że koszt bramy przesuwnej powinien wynieść między kilka a kilkanaście tysięcy złotych (choć może się też zdarzyć kilkadziesiąt!). Mimo że może się wydawać sporym wydatkiem, warto go rozważyć. Nowoczesna brama przesuwna to inwestycja na lata.

Jak materiał wybrać na bramę wjazdową?

Dobór tworzywa bramy wjazdowej to jedna z pierwszych decyzji, jaką będziesz musiał podjąć. Trzy najczęściej pojawiające się obecnie na rynku to stal, aluminium i drewno. Największą wytrzymałość i solidność wykonania uzyskasz dzięki stalowej konstrukcji bramy przesuwnej. Aluminiowa brama wjazdowa zapewni wyjątkową lekkość przy jednoczesnej naturalnej odporności na korozję. Drewno zaś, stosowane w wyjątkowych, designerskich projektach nadaje ciepła i rustykalnego charakteru. Często wpasowuje się w naturalne otoczenie, nadając uroku stylowym chatkom położonym w górach. Rzadko spotykanym tworzywem, z jakiego wykonuje się bramy przesuwne jest też szkło. Ten materiał jako uzupełnienie konstrukcji bramy wjazdowej pozwala na uzyskanie prawdziwie nowoczesnego, bezkompromisowego designu.

Nowoczesne wzory bram przesuwnych

Po wyborze właściwego dla Twojego projektu materiału przychodzi czas na być może najważniejszą decyzję – dobór wzornictwa. Sam bądź wraz z architektem zdecyduj, jaki wzór najbardziej pasować będzie do Twojego indywidualnego stylu. Czy najbardziej odpowiednie będą proste, geometryczne wzory? Być może minimalistyczne albo nowoczesne zdobienia? A może do Twojego projektu najbardziej pasować będą żywe, roślinne motywy? Jedno wiemy na pewno: wybór jest tak duży, że decyzja na pewno nie będzie prosta!

Gdzie zamówić nowoczesną bramę przesuwną?

Chcesz sprawdzić ofertę najnowocześniejszych bram wjazdowych? Przejrzeć bogatą kolekcję wzornictwa? Zamówić własny projekt? Zajrzyj do MTA Production i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here