Oryginalna dekoracja ścienna

Dzięki możliwości udekorowania ściany można nadać wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu i to w trybie natychmiastowym. Ogranicza nas tu jedynie własna wyobraźnia, gdyż do dyspozycji mamy szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych dekoracji na ścianę. Jak zatem łatwo i szybo, a do tego niedrogo przeprowadzić metamorfozę własnego danego wnętrza?

Popularne dekoracje, które odmienią wygląd Twojego mieszkania

Najróżniejsze naklejki ścienne i naklejki na meble, a także fototapety biją rekordy popularności. Obecnie można sobie pozwolić sobie na zakup dowolnie wybranej grafiki, nawet w wersji 3D. Zdjęcie ukochanej osoby, wspomnienia z wakacji czy też ulubionego zwierzaka powiększone i wydrukowane na płótnie to dzisiaj jedna z najpopularniejszych ozdób w coraz większej ilości mieszkań. Zapierający dech w piersiach widok pięknego krajobrazu na ścianie salonu to niebanalna dekoracja, która przykuwa spojrzenia domowników i zaproszonych gości.

Niezwykle atrakcyjnie prezentują się także welurowe naklejki ścienne, które można dowolnie modyfikować według własnych potrzeb i preferencji. Można skorzystać także ze szablonów malarskich czy też z trójwymiarowych naklejek, które są szczególnie polecane w przypadku pokojów dziecięcych.

Pamiątki godne podziwu

Utrwalone na zdjęciach najważniejsze chwile w życiu, na widok których robi się aż ciepło w sercu, można także wykorzystać do udekorowania ściany. Pojedyncza ramka nie da jednak satysfakcjonującego efektu, dlatego też warto wyposażyć się w kilka. Z ramek można stworzyć oryginalny kolaż, dzięki umieszczeniu ich na półce i powieszeniu dookoła niej. W sklepach nie brakuje dekoracyjnych ramek, które nadadzą wnętrzu oryginalności, ale można równie dobrze wykazać się kreatywnością i stworzyć coś samemu. Ramki powinny do siebie pasować, ale różnić się zdobieniami, kształtem czy wielkością.

Ciekawe rozwiązania dekoracyjne na ścianę

Ostatnio hitem są kolorowe girlandy czy też światełka cotton ball, które ożywiają wnętrze. Jeśli mamy instrumenty w domu, to również i one mogą stać się dekoracją ścienna. Podobnie jest w przypadku książek, do których warto dokupić oryginalne półki. Funkcję dekoracyjną mogą pełnić także gałęzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here