Płytki Cavalli

Roberto Cavalli jest znanym włoskim projektantem mody. Swoje imperium zaczął tworzyć już na początku lat 70. Szybko zdobył sławę. Aktualnie jest nie tylko designerem mody czy perfum, ale i płytek. Jego kolekcje są niezwykle oryginalne i luksusowe. Z pewnością przypadną do gustu wielu z nas.

Co charakteryzuje płytki Cavalli?

Płytki Cavalli to bardzo luksusowy produkt dla klientów stawiających nie tylko na wysoką jakość, ale i oryginalny wygląd. Bogate wzornictwo wspaniale komponuje się ze zdecydowaną formą. Ponadto płytki Cavalli to designerska kolorystyka i warstwowa tekstura dające wrażenie trójwymiarowości powierzchni. Cechą charakterystyczną płytek Cavalli jest wstęgowe zabarwienie w różnorodnych kolorach. Żadna z płytek nie wygląda tak samo. Co ciekawe głównym inspiratorem wzorów znajdujących się na płytkach Cavalli jest sam Roberto Cavalli. Bierze o czynny udział przy tworzeniu kolekcji. Musimy przyznać, że jego niepokorną duszę oraz oryginalność z łatwością można znaleźć w wyjątkowych kolekcjach gresów. Produkowane są one w słynnej, renomowanej włoskiej fabryce Ceramiche Ricchetti. Wyjątkowości dodaje im fakt, że są sprzedawane w niewielu salonach łazienkowych w Polsce.

Najpopularniejsze kolekcje płytek Cavalli

Kolekcje płytek Cavalli są bardzo spójne. Każda z nich jest połączona ze sobą elementami, które dają spójność i harmonię. Jedną z bardzo popularnych jest Rinascimento. Matowe płytki zostały wyprodukowane z gresu szkliwionego. Ich cechą charakterystyczną jest efekt drewna, dlatego świetnie sprawdzą się zarówno do klasycznych łazienek, jak i w stylu glamour. Podobny efekt uzyskano w kolekcji Tanduk. Odróżnia ją jasny kolor gresu oraz polerowana powierzchnia. W kolekcji Agata postawiono na przedstawienie efektu marmuru na gresie nieszkliwionym. To ciekawy, bardzo uniwersalny i stylowy efekt. Powierzchnia płytek jest polerowana, dzięki czemu wygląda niezwykle luksusowo. Godną uwagi kolekcją płytek Cavalli jest także Giauaro Mask. Cechuje ją charakterystyczny i bardzo typowy dla projektanta motyw zwierzęcy. Jest to wysokiej jakości gres szkliwiony. Nie jest to jednak jedyna inspiracja Roberto Cavalli naturą. Z ogromnym entuzjazmem przyjęto jego kolekcję Bright Pearl przypominającą wyglądem naturalne perły. Te niezwykle urokliwe płytki dodadzą klasy oraz wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Dużą popularnością cieszyły się także kolekcje płytek Roberto Cavalli, których nazwy zostały zainspirowane muzyką – Rock Symphony oraz Metal Soul. Wykorzystano na nich efekt  ciemnego oraz jasnego kamienia.

Do jakich wnętrz pasują płytki Cavalli?

Płytki Roberto Cavalli są bardzo luksusowe. Dodadzą one stylu każdemu wnętrzu. Dzięki szerokiej gamie produktów – płytek bazowych ściennych i podłogowych w wielu rozmiarach, dekorów, bordiur, mozaik czy schodów kątowych pozwolą na stylowe wykończenie każdej łazienki. Warto podkreslić, że gres Cavalli występuje w wielu różnych rozmiarach, dlatego można wykorzystać go zarówno w niewielkich, jak i przestronnych wnętrzach. Różnorodność wzorów opisana powyżej dowodzi, że płytki, w zależności od kolekcji, będą świetnie wyglądać we wnętrzach w każdym stylu i o różnorodnych charakterach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here