Prywatna strefa relaksu

Dom to azyl – miejsce, w którym odzyskujemy dobrą energię. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zarówno domu, jak i ogrodu – warto zdecydować się na wprowadzenie prostych zmian, dzięki którym staną się one miejscami jeszcze bardziej przyjaznymi, zarówno dla domowników, jak i gości. Nie muszą to być kosztowne inwestycje – wystarczy np. kupić nowe meble ogrodowe albo huśtawkę, która ucieszy młodszych i starszych.

Komfort i styl – meble do domu i ogrodu

Z nadejściem wiosny wielu z nas decyduje się na wprowadzenie zmian w swoich domach. Niczym przyroda budzimy się do życia, co w naszym wydaniu przejawia się chęcią odświeżenia miejsc, które są nam szczególnie bliskie. Przemalowujemy pokoje, wprowadzamy nowe elementy wystroju i kupujemy meble – do salonu, jadalni, czy też kuchni. 

Jeśli jesteśmy zwolennikami ujednolicania stylu domu i otoczenia – warto skorzystać z kompleksowej oferty sklepów, które dysponują katalogami mebli i akcesoriów designerskich, zgodnych z najnowszymi trendami – jednym z nich jest sklep eDomator.pl. Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce w Internecie powstało z myślą o osobach ceniących sobie możliwość wykreowania indywidualnego stylu domu i ogrodu.

Dzięki proponowanym przez eDomator kolekcjom mebli i gustownych akcesoriów (takich jak np. bogata linia luster czy donic), każdy może znaleźć w sobie prawdziwego architekta wnętrz i ogrodów, nawet jeśli nie dysponuje dużym metrażem i powierzchnią.

Na szczególną uwagę zasługują kolekcje mebli (również ogrodowych i cateringowych), wykonanych z nowoczesnych i eleganckich tworzyw, przykuwające uwagę niebanalnym wzornictwem adresowanym do miłośników różnych stylów. Oprócz kompletów dostępne są także różne modele stołów i krzeseł. 

Jeśli chcemy odmienić wygląd i zwiększyć komfort ogrodu, pomogą nam w tym meble ogrodowe – aluminiowe, wykonane z technorattanu, plastikowe i szklane, dostępne w wielu wzorach i kolorach.

Huśtawki nie tylko dla najmłodszych

Nawet najpiękniej zaprojektowany ogród, z odpowiednim umeblowaniem i oświetleniem, nie do końca będzie spełniał swoją relaksacyjną rolę, jeśli zabraknie w nim akcesoriów, dzięki którym będziemy się mogli dobrze bawić w gronie rodziny i przyjaciół.

Na pewno wielu z nas w dzieciństwie marzyło o swojej prywatnej huśtawce. Dziś takie marzenie jest bardzo proste do spełnienia. Problemem może być jedynie…ogrom możliwości. Ze względu na dużą popularność huśtawek, na rynku pojawia się coraz więcej różnych modeli, z których większość przypomina estetycznie wykonane meble.

Warto zwrócić uwagę na takie właśnie huśtawki ogrodowe – wyposażone w wygodne poduchy, oparcia, a nawet półeczki, na których można postawić napoje i przekąski. Popularne są mniejsze, jak i większe huśtawki. Na tych ostatnich mogą przebywać jednocześnie nawet 3 czy 4 osoby. Maksymalne obciążenie huśtawek często przekracza 250 kg. 

Są one nie tylko komfortowe i eleganckie, ale przede wszystkim bezpieczne – wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Huśtawki umożliwiają również relaks w pozycji leżącej i posiadają specjalny daszek przeciwsłoneczny. Dostępne są różne modele, w tym także rozkładane. Można je nabyć w komplecie z pokrowcem.

W ostatnich latach oprócz mebli, huśtawek, hamaków czy leżaków, w naszych ogrodach coraz częściej goszczą również trampoliny ogrodowe – mają one różną wielkość (od ok. 250 cm do ponad 310 cm średnicy). 

Dzięki temu mogą służyć nie tylko dzieciom – skoki na trampolinach, zabezpieczonych siatką i wykonanych z bezpiecznych materiałów, osadzonych na stabilnych konstrukcjach, będą okazją do rewelacyjnej zabawy dla wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here