Wielkanoc

Ważnym etapem przygotowywania domu do świąt wielkanocnych jest dekorowanie domu. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wprawienie wszystkich domowników w radosny, świąteczny nastrój. Przyrządzanie potraw lub nawet sprzątanie mieszkania będą znacznie przyjemniejsze w otoczeniu ciekawych ozdób. Sprawdź, jakie dekoracje pozwolą poczuć zbliżającą się Wielkanoc.

Bukiet sztucznych kwiatów wiosennych

Wazon z wiosennymi kwiatami to ponadczasowa dekoracja, którą można cieszyć się nie tylko w okresie Wielkanocy. Sztuczne kwiaty zdecydowanie wracają do łask, zwłaszcza że obecnie bardzo często niemal do złudzenia przypominają żywe rośliny. Bukiet z tulipanami w różnych kolorach ze strony https://decorguru.pl/202-wielkanoc na pewno będzie świetnie wyglądać na zdjęciach ze świątecznego śniadania z najbliższymi.

Sztuczne kwiatki dają również możliwość wybrania dowolnego wazonu – można postawić nawet na bardzo wiosenne modele z wikliny. W przypadku żywych kwiatów byłoby to niemożliwe ze względu na konieczność podlewania. Nie trzeba również obawiać się, że kwiaty nie wytrzymają do Wielkanocy. Ponadto bukiet można wykorzystać do innych kompozycji kwiatowych lub po sezonie schować do szafy i wyjąć dopiero za rok

Stroik wielkanocny na stolik lub komodę

Jednym z najczęściej spotykanych wielkanocnych elementów dekoracyjnych jest stroik. Sporą popularnością w sklepie Decor Guru cieszą się zwłaszcza wersje ze sztucznymi kwiatkami wiosennymi. Tego typu ozdoba nie wymaga pielęgnacji i może posłużyć nawet przez kilka lat. Jest to znacznie praktyczniejsze rozwiązanie niż zakup stroika z żywymi kwiatami, które szybko więdną i mogą być wykorzystane tylko raz.

Gustowny stroik można postawić na stole podczas świątecznego śniadania w gronie rodzinnym. Piękną kompozycję kwiatową lub tackę z symbolami wielkanocnymi można również umieścić na stoliku kawowym, komodzie lub konsoli. Takie dekoracje mogą sprawdzić się zarówno w salonie, jak i w przedpokoju lub sypialni. Niewielki stroik z roślinami, zającami lub jajkami można również wstawić do biura, w którym od razu zapanuje przytulny nastrój.

Wianek wielkanocny na drzwi

Drzwi wejściowe można przyozdobić nie tylko w okresie bożonarodzeniowym. Do łask powracają również wielkanocne wianki ze sztucznymi kwiatkami, które kojarzą się z nadejściem wiosny. W ofercie sklepu Decor Guru nie brakuje ponadto wyjątkowych kompozycji, w których pojawiają się jajka przepiórcze, gałązki bukszpanu i delikatne piórka. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza wianki ze zdobieniami w pastelowych kolorach.

Tego typu dekoracje zapewniają przytulność i wprowadzają rodzinną, świąteczną atmosferę. Wybierając model wianka, warto wziąć pod uwagę kolor drzwi, otoczenie, a nawet styl wnętrza mieszkania. Obecnie można bez problemu znaleźć zarówno klasyczne, eleganckie projekty, jak i modele w stylu nowoczesnym lub rustykalnym. Wianek można również powiesić wewnątrz mieszkania np. w oknie lub na ścianie w kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here