Dodatki dla piękna twego domu

Aranżacja wnętrz obejmuje różnorodne sposoby urządzania i dekorowania pomieszczeń w celu zwiększenia ich estetycznej atrakcyjności. Aby poprawić wygląd swojego miejsca zamieszkania lub pracy, nie trzeba jednak wcale angażować specjalistów. Naprzeciw potrzebom osób pragnących schludnie i samodzielnie udekorować swoje wnętrza wychodzi firma Akatja – uznana pracownia dekoracji.

Akatja to firma specjalizująca się w dostarczaniu różnego rodzaju artystycznych naklejek i szablonów przeznaczonych do samodzielnego naklejania na ścianę, schody, podłogi lub inne duże powierzchnie płaskie. Z usług firmy korzystają zarówno odbiorcy indywidualni – osoby pragnące udekorować swoje cztery kąty na własną rękę – jak i placówki oświaty, takie jak szkoły, przedszkola oraz żłobki. Duża popularność produktów dostępnych w ofercie zaowocowała kilkakrotnym przyznaniem Akatji nagrody w rankingu “e-Gazele Biznesu”; w 2018 roku Akatja zajęła pierwsze miejsce w rankingu dla województwa świętokrzyskiego.

Akatja – piękno natury i myśli

W asortymencie firmy Akatja zwracają uwagę dwie grupy produktów, cieszących się obecnie wyjątkową popularnością.

Pierwszą z nich tworzą naklejki dmuchawce wykorzystywane przede wszystkim do aranżacji wnętrz w pomieszczeniach mieszkalnych – salonach, sypialniach, a nawet łazienkach – oraz szkołach i miejscach pracy. Naklejki dmuchawce obejmują 20 różnych produktów, ukazujących tę piękną roślinę w różnych pozycjach, stadiach rozwoju i aranżacjach. Oprócz tradycyjnych wizerunków dmuchawca dostępne są również takie z folii „mrożone szkło”, doskonałe na okna i kabiny prysznicowe, a także dmuchawce z motywem motyli (zamiast puszystej kuli pręcików) oraz te „zdmuchnięte”. Dostępne naklejki tworzą rozbudowany asortyment pozwalający na podkreślenie piękna wybranej przestrzeni.

Drugą grupą produktów są naklejki prezentujące motywujące cytaty. W tej kategorii znajduje się ponad 100 różnorodnych produktów o różnej tematyce i sposobie wykonania. Dostępne naklejki z cytatami przeznaczone są do naklejania w formie poziomej, pionowej oraz rozproszonej. Pozwala to na indywidualne dopasowanie wybranej naklejki z cytatem do kształtu pomieszczenia, w którym będzie się znajdowała oraz jego dotychczasowej aranżacji. Wśród dostępnych szablonów znajdują się cytaty znanych osób, wierszyki, aforyzmy, sentencje i rozbudowane grafiki ze wkomponowanymi cytatami. Dostępna gama cytatów obejmuje różne okazje.

Warto nadmienić, że naklejki Akatja przeznaczone są do indywidualnej instalacji, która zajmuje zaledwie kilka minut i powinna być poprzedzona jedynie prostym oczyszczeniem ściany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here