Filary automatyki dla domu – telewizory Loewe

Za każdym z rozwiązań z zakresu automatyki dla domu, kryją się konkretne marki. Jednym z nich jest niemiecka marka Loewe, która stanowi prawdziwy filar nowoczesnej  automatyki w domu. W niniejszym artykule opowiadamy o ich sztandarowych produktach, a także o takich dodatkowych elementach domowego kina jak uchwyty do telewizorów. Zapraszamy do lektury wszystkich zainteresowanych udoskonalaniem domowych sprzętów elektronicznych, a tym samym poprawą jakości domowego życia.

Niemiecka solidność

Loewe to niemiecka firma, która specjalizuje się głównie w produkcji ultranowoczesnych telewizorów. Na tym polu trudno znaleźć inną markę z równie dużym jak Loewe doświadczeniem. Wystarczy powiedzieć, że firma ta stworzyła jedne z pierwszych odbiorników telewizyjnych w Niemczech, na których transmitowano prekursorskie transmisje telewizyjne. Powstała w 1923 roku, więc niebawem będzie świętowała swoje okrągłe 100 lat na rynku elektronicznego sprzętu.

Nowoczesne telewizory

Tyle jeśli chodzi o samą historię. Obecnie Loewe to synonim jednych z najbardziej nowoczesnych telewizorów, oraz systemów kina domowego, posiadających unikalne funkcje takie jak najszybsze przełączanie kanałów, możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk USB, zdalne programowanie nagrywania, podwójny tuner telewizyjny, i wiele, wiele innych.

Produkty Loewe adresowane są do najbardziej wymagających klientów i stanowią ważną część systemu nagłośnienia w domu, jak i całej jego audiowizualnej otoczki bez której ciężko wyobrazić sobie nowoczesną automatykę dla domu. Oczywiście jak przy innych sprzętach, w przypadku telewizorów Loewe dostępne jest również zdalne sterowanie ipadem, zamiast klasycznym pilotem.

Uchwyty do telewizorów

Kiedy myślimy o kupnie tak supernowoczesnego telewizora do domu, nie mniej ważne niż samo urządzenie są również inne elementy jakie ułatwiają korzystanie z niego. Z całą pewnością warto rozejrzeć się za uchwytami do telewizorów dostępnymi na rynku. Uchwyt do telewizora pozwala nam nie tylko na zamocowanie urządzenia do ściany w salonie, lub innym wnętrzu, ale również na dostosowywanie kąta jego nachylenia. Dlatego też możemy wyróżnić uchwyty do tv obrotowe, płaskie, jak i te przeznaczone nie tylko do telewizorów, ale również do projektorów. Te ostatnie w szczególności sprawdzą się w tych zautomatyzowanych domach, jakie posiadają swojego rodzaju sale kinowe.

Pełna kompatybilność

Telewizory Loewe, jako tzw. „telewizory premium”  nie należą do najtańszych, jednak ze względu na swoją jakość w pełni wpisują się w nowoczesny, zautomatyzowany dom. W połączeniu z odpowiednimi uchwytami do TV stworzą kompatybilną i funkcjonalną całość.  Oczywiście jest to tylko jedna z marek dostępnych na rynku, dla której konkurencja jest naprawdę duża i wciąż rośnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here