Bardzo niekomfortową sytuacją jest moment, kiedy nie możemy dostać się do mieszkania lub samochodu z powodu zepsutego zamka. Oczywiście próby szarpania się z kluczem i klamką i różnych kombinacji bardzo często nie dają żadnego rezultatu. Nie pomagają również sposoby znalezione na forach internetowych lub też doświadczenia rodziców czy sąsiadów. Wtedy jedynym i najlepszym pomysłem jest wezwanie fachowców do zadań specjalnych.

Fachowiec pod ręką

Zamek w drzwiach nie jest niezawodny i niezniszczalny. To w dużej mierze od jego jakości i parametrów zależy bezpieczeństwo domowników i całego mieszkania. Co istotne, odpowiednich zabezpieczeń wymaga od nas również ubezpieczyciel. Dość często zdarza się jednak, że to właściciel ma problem, żeby wejść do siebie do domu, szczególnie jeśli decydujemy się na nowoczesne zamki, które same się zatrzaskują i gdy nie mamy przy sobie kluczy, to nie wejdziemy do mieszkania. Współczesne zamki są skonstruowane w taki sposób, że uniemożliwiają otwarcie różnymi gadżetami. W sytuacji awaryjnej jednak tylko fachowiec pomoże nam wrócić do domu, chyba że zdecydujemy się na rozwiercenie zamka, a to dość radykalne wyjście, które może uszkodzić drzwi i trwale niszczy zamek.

Jak otworzyć awaryjnie drzwi?

Przy ekstremalnych sytuacjach warto korzystać z pomocy, którą gwarantuje pogotowie zamkowe. Warszawa to duże miasto, ale bez problemu fachowiec dojedzie szybko we wskazane miejsce. Wszyscy bowiem zdają sobie sprawę z tego, że awaria zamka lub brak kluczy jest sytuacją trudną i stresującą i jak najszybciej trzeba umożliwić właścicielom wejście do domu bądź też jego opuszczenie. Fachowiec po przybyciu pod wskazany adres będzie próbował ustalić, co jest przyczyną usterki i postara się wybrać jak najlepszy sposób naprawienia całego mechanizmu. Dzięki precyzyjnym narzędziom i bogatemu doświadczeniu specjalistom udało się awaryjnie otworzyć drzwi nie uszkadzając przy tym drzwi i nie pozostawiając żadnych śladów. Jeśli usterka jest poważna i zamka nie uda się uratować, trzeba będzie go wymienić. To zostanie wykonane przy jednej wizycie fachowca i co istotne zamontowany zostanie produkt o tak wysokiej klasie, jaki tylko będziemy chcieli. Wszystko legalnie, z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa i z najwyższą starannością.

Sytuacja, w której spieszymy się do pracy czy też na ważne spotkanie, a zawodzi na przykład zamek albo klucz, jest nie do pozazdroszczenia. Warto wtedy skoncentrować się na poszukiwaniu pomocy fachowca, zamiast samemu próbować naprawić usterkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here