Obrazy drukowane – piękna dekoracja do mieszkania i domu

Nowoczesne obrazy to propozycja zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Z jednej strony dopełniają wystrój wnętrza, a z drugiej – mogą być prawdziwymi dziełami sztuki, które zadowoloną osoby lubiące otaczać się pięknymi przedmiotami.

Dekoracje ścienne potrafią być dyskretnym obrazkiem zawieszonym nad fotelem lub wręcz przeciwnie – zaprezentowane w dużym formacie, gdzie odgrywają główną dekoracyjną rolę w danym pomieszczeniu. Polacy kochają nowoczesne wnętrze, gdzie chętnie ustawiamy meble i dodatki w stylu minimalistycznym lub skandynawskim. Problemem bywa jednak dobór odpowiednich dekoracji ściennych – wszak tradycyjne obrazy w drewnianych czy złoconych ramach zdecydowanie nie wkomponują się w taką nowoczesną przestrzeń. Na szczęście z pomocą przychodzi zaskakująca kombinacja sztuki, fotografii oraz technologii – nowoczesne obrazy drukowane na płótnie.

Nowoczesny obraz to uniwersalna dekoracja ścienna

Dzięki nowoczesnej formie (bezramowej, z zadrukowanymi bokami) obrazy nie wymagają oprawy i można je powiesić od razu na ścianie lub ustawić w ciekawym miejscu, na przykład na gzymsie kominka. Od wielu już sezonów moda na duże, drukowane obrazy nowoczesne nie opuszcza polskich mieszkań i domów. Jeden dekoracyjny obraz potrafi pięknie ozdobić salon lub kuchnię, a mnogość wzorów i kolorów daje ogromne możliwości wyboru.

Nowoczesny obraz to uniwersalna dekoracja ścienna

Typowe nowoczesne obrazy do wnętrz drukowane są na specjalnym płótnie flizelinowym pięknie oddającym kolory. Wysoka jakoś obrazów to także odpowiednia rozdzielczość druku, która gwarantuje ostrość obrazu i głębię barw. Dzięki specjalnej ochronie UV nowoczesne obrazy drukowane nie blakną nawet jeśli są narażone na długotrwałe nasłonecznienie.

Tysiące wzorów dostępnych od ręki, w dowolnym formacie

Ogromną zaletą drukowanych obrazów jest wolność wyboru, zarówno wzoru, jak i rozmiary czy nawet formy. Zamawiając nowoczesny obraz możemy wybrać jeden z setek tysięcy dostępnych wzorów, a następnie zdecydować, czy producent ma go nanieść na małe czy duże płótno, kwadratowe, prostokątne, a może kilkuczęściowe? Wybór jest niemal nieograniczony.

Tysiące wzorów dostępnych od ręki, w dowolnym formacie

Do salonu wspaniale pasują obrazy nowoczesne przedstawiające panoramę miast, nocne życie czy pejzaż. W modzie są także abstrakcyjne wzory i geometryczne wariacje. Taki obraz znakomicie przełamuje minimalistyczny styl salonu dodając mu nieco koloru i ekstrawagancji. Do sypialni i kuchni znakomicie pasują obrazy z motywami florystycznymi – przedstawiające kompozycję kwiatów lub liści, a także subtelne pejzaże o stonowanych, kojących oczy barwach. Modne dekoracje ścienne to także różnego rodzaju obrazy 3d, fototapety czy wielkoformatowe naklejki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here