Poznaj najmodniejsze motywy wnętrzarskie w 2019 roku

Sposoby wykończenia mieszkania i zastosowane materiały zmieniają się dynamicznie, w zależności od aktualnie panujących tendencji designerskich. Zainspiruj się najlepszymi trendami w zakresie wystroju wnętrz w 2019 roku, aby urządzić swoją domową przestrzeń w najlepszym stylu.

Zieleń – kolor roku 2019

W 2019 roku zieleń również będzie modna, choć największą popularnością cieszyć się będzie odcień inny od butelkowej zieleni, pojawiającej się często w dekoracjach stosowanych w 2018 roku. Jeżeli dekorowana przez Ciebie przestrzeń nie jest zbyt duża, rozważ zastosowanie małych elementów w wybranym kolorze. Świetnym wyborem może być ułożenie ciemnozielonego dywanika na marmurowej posadzce.

Kompaktowe meble dopasowujące się do potrzeb

Ponieważ coraz więcej osób skłania się ku przestrzeni miejskiej, na popularności zyskują wielofunkcyjne inteligentne meble o niewielkich rozmiarach. Projektowanie domu online opiera się na wykorzystaniu niedużych i poręcznych stolików, kubików i modułowych szafek, które są w stanie łatwo dopasować się do potrzeb domowników.

Trend sezonu – stylistyka boho

W czasach indywidualizmu każdy chce jak najlepiej wyrazić siebie, swoje potrzeby i swój pogląd na świat. Robi to również za pomocą dekoracji wnętrza. Styl boho, charakterystyczny dla światka artystycznego, wchodzi na salony, by stać się jednym z dominujących trendów 2019 roku. Projekt mieszkania online powinien uwzględniać ten nowy i inspirujący trend.

Ozdobne pałacowe sufity

W 2019 roku dekoracje obejmują nie tylko ściany, ale również wkraczają na sufity. Efektowne zdobienia, stylistyczne niuansy i wykończenia odmieniają domową przestrzeń, nadając jej luksusowego i pałacowego sznytu. Dekoracje te, w połączeniu ze szlachetnymi welurowymi zasłonami i tapicerowanymi sofami prezentują się iście królewsko.

Materiały z recyklingu, trwałe i ultra-higieniczne

We współczesnych kuchniach sprawdza się takie projektowanie online, które sprzyja interakcjom i pielęgnuje rodzinny więzy. Otwarte przestrzenie dodają też optycznie kilku metrów dodatkowej powierzchni. Liczy się prostota i wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu, które świadczą o poszanowaniu otaczającej przyrody i życiu w zgodzie z nią. Minimalistyczny styl jest oszczędny, lecz nie surowy. Ciepłe, średniej tonacji odcienie drewna zapewniają wizualne ciepło w pomieszczeniu, podobnie jak pastelowe dodatki w odcieniu płatków owsianych czy moreli, bardzo modne w nadchodzącym sezonie. Kredowe, gładkie, matowe wykończenia, które są wizualnie miękkie, będą cieszyć się sporym powodzeniem w 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here