koszulka

Jeśli jesteś miłośnikiem dwóch kółek, z pewnością zastanawiasz się, jaki strój będzie najbardziej odpowiedni do tej aktywności. Rower z pewnością już masz. Zapewne wyposażyłeś się też w kask. Co z odzieżą? Czy trzeba wydawać majątek na tego typu hobby?

Czy jazda na rowerze musi być drogim hobby? Wszystko zależy od podejścia oraz tego, jaki rower wybierzemy. Kolarstwo jest wymagające nie tylko pod względem kondycyjnym, ale i finansowym. Jeśli wybierzemy jazdę przełajową, będziemy musieli zainwestować więcej w rower z dobrymi amortyzatorami. Jak to wszystko ma się do stroju? Czy potrzebujemy wyszukanej odzieży, która zapewni aerodynamikę?

Ważne są tkaniny

Czy da się jeździć na rowerze, będąc ubranym w dresy? Da się. Czy można jeździć w jeansach? Pewnie, że można. Jeśli jednak chcesz, aby był to element Twojego treningu lub wybierasz się na dłuższy rozjazd, warto zadbać o bardziej stosowną odzież. Będą to ubrania, które nie będą krępować Twoich ruchów, zapewnią ciału cyrkulację powietrza i komfort jazdy. Dlatego o wiele lepiej, niż na klasyczną bawełnę, postawić na syntetyczną tkaninę, która będzie miała w sobie domieszkę bawełny. Co ciekawe, taki strój jest łagodny dla ciała, a jednocześnie potrafi odprowadzić na zewnątrz nadmiar wilgoci.

Rowerzyści często sięgają więc po stroje wykonane z takich właśnie materiałów. Dotyczy to zarówno spodenek, koszulek, jak i bluz z dłuższym rękawem. Taki strój, choć wydaje się dość cienki świetnie dba o utrzymanie optymalnej temperatury ciała. To bardzo ważne, szczególnie podczas treningów o wysokiej intensywności. Będzie on chronić użytkownika przed wychłodzeniem.

Nie musi wiać nudą

Co ciekawe, w sklepach z odzieżą sportową znajdziesz takie koszulki rowerowe w wielu wzorach, rozmiarach, fasonach i kolorach. Nie musisz jednak mieć tego, co wszyscy. Możesz się wyróżniać lub po prostu stworzyć coś własnego. Przygotuj projekt koszulki, którą chciałbyś stworzyć. Może znajdować się na niej Twój ksywa, ulubione zdjęcie, grafika lub hasło. Bez problemu uzyskasz personalizowany t-shirt do jazdy na rowerze.

Aby projekt koszulki https://www.123koszulki.pl/ został zrealizowany i miał jak największy sens przy aktywności fizycznej. Warto właśnie sięgnąć po t-shirt stworzony z policottonu lub cool dry mesh. Na takich tkaninach można zastosować druk sublimacyjny. To bardzo trwała metoda, która daje fenomenalne rezultaty. Kolory są żywe, detale świetnie dopracowane. Projekt przekładany jest na specjalny papier sublimacyjny i przykładany do koszulki. Pod wpływem wysokiej temperatury, farba zmienia swój stan skupienia na gaz i łączy się na stałe z włóknami, przenikając do nich. W efekcie uzyskujemy koszulkę, która przetrwa niejeden trening, podróż i niejedno pranie!

Jeśli szukasz miejsca, które zrealizuje przygotowany przez Ciebie projekt, warto sprawdzić 123 Koszulki. To profesjonaliści, którzy doradzą Ci w wyborze t-shirtu, metody druku oraz zrealizują Twoją wizję, przenosząc ją na odzież.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here