Podłoga z drewna kojarzy się z elegancją, szykiem i prestiżem, z drugiej strony panuje przekonanie, że jest to podłoga trudna do ułożenia i bardzo wymagająca, jeśli chodzi o warunki, które panują w pomieszczeniu, w jakim została położona. Z reguły jest też tak, że podłogi drewniane wymagają specjalnych zabiegów konserwujących, często nawet już po ich ułożeniu, a przed oddaniem pomieszczenia do użytku.

Jednak jest rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie pięknego efektu drewnianej podłogi, jest proste w montażu i nie wymaga wielu zabiegów konserwujących –  jest to deska podłogowa Barlinek.

Deska Barlinecka – jak się ją montuje i gdzie można ją wykorzystać?

Deska Barlinecka to produkt bardzo prosty w montażu. Można ją kleić bezpośrednio do podłoża lub skorzystać z możliwości bezklejowego montażu w oparciu o złącze typu click. Złącza tego typu pozwalają na bardzo szybki montaż, co pozwala na szybkie oddanie pomieszczenia do użytku, tym bardziej, że taka podłoga nie wymaga dodatkowych prac przed oddaniem jej do regularnego użytkowania. Montaż mogą wykonać nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z tego typu pracami.

Z uwagi na to, że Deska Barlinecka ma warstwową konstrukcję i dobrze przewodzi ciepło, z powodzeniem może być wykorzystana we wnętrzach, w których został zamontowany system ogrzewania podłogowego, zarówno elektryczny, jak i wodny. Takie wykończenie podłogi z systemem ogrzewania pozwala na uzyskanie przyjemnego komfortu cieplnego w całym pomieszczeniu.

Jaki wzór deski wybrać?

Drewniane podłogi z reguły kojarzą się z wnętrzami urządzanymi w stylu rustykalnym, skandynawskim czy vintage. Jednak można je wybrać także do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Dzięki dużemu wyborowi wykończeń oraz wzorów, Deska Barlinecka może być zastosowana do urządzenia wnętrz w dowolnym stylu. Przykładowo do wnętrz klasycznych nawiązujących do stylu vintage bądź rustykalnego sprawdzi się kolekcja Pure Vintage z podłogami postarzanymi, z kolei do nowoczesnych wnętrz lepiej pasować będą deski z kolekcji Pure Line.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here