Jacuzzi dmuchane

Jacuzzi uważane jest za synonim luksusu i coś w tym jest. Wanna z bąbelkami pozwala na doskonały relaks po pracy. Ma też właściwości prozdrowotne, ponieważ wodne masaże nie tylko odprężają, ale pobudzają także mikrokrążenie. Dzięki dobroczynemu działaniu bąbelków limfa zaczyna szybciej krążyć, co pozwala na usuwanie z organizmu toksyn, czy innych produktów przemiany materii, które powinny jak najszybciej opuścić nasze ciało. Jest to podstawowe urządzenie, które znajdziemy w każdym ośrodku SPA, a warto wspomnieć, że ten skrót oznacza z łacińskiego Sanus Per Aquam, zdrowie przez wodę.
Jacuzzi to jedna z podstaw odnowy biologicznej, z której regularnie korzystają zawodowi sportowcy, dlatego będzie idealnym uzupełnieniem dla osób aktywnych fizycznie – biegających, uprawiających crossfit, trening siłowy czy zwykły fitness. Na szczęście nie musimy już za każdym razem wybierać się na basen, czy do luksusowego hotelu, ponieważ możemy takie jacuzzi sprawić sobie we własnym ogrodzie.

Jacuzzi do ogrodu – w cenie wyjazdu do SPA

Do niedawna jacuzzi, poza ośrodkami SPA, mogliśmy spotkać jedynie w luksusowych willach i to najczęściej w domu lub na zadaszonym tarasie. Od kilku sezonów jednak z powodzeniem możemy sprawić sobie bąbelkową wannę mieszczącą kilka osób i to w cenie wyjazdu do SPA na weekend dla 4-osobowej rodziny. Co ważne, po lecie jesteśmy w stanie taki sprzęt przechowywać w przydomowym garażu, ponieważ jest to jacuzzi dmuchane!

Dmuchane jacuzzi, które wpasuje się w ogród

Takie dmuchane jacuzzi może zaskoczyć nas swoją stylistyką, którą możemy dobrać do małej infrastruktury w naszym ogrodzie. Nadruki mogą przypominać różne odmiany drewna lub mieć stylistykę w bardziej nowoczesnej kolorystyce, np. antracytu. Możemy wybrać wersję z podświetleniem, liczyć wygodne zagłówki i wybrać wielkość dmuchanego jacuzzi, które pomieści od 3 do 6 osób. Jeśli chcemy poczuć się jak w prawdziwym SPA, możemy mieć przy swoim dmuchanym jacuzzi nawet uchwyty na napoje.

Podgrzewane jacuzzi? Bardzo proszę

Niektóre modele dmuchanych jacuzzi są podgrzewane, dlatego możemy używać ich od wiosny do jesieni. Co ciekawe, maksymalna temperatura wody w takim jacuzzi może mieć 40 stopni, dlatego możemy poczuć się jak w wodach termalnych. Takie podgrzewane jacuzzi będzie nie tylko działało na krążenie, ale także niwelowało bóle kostno-stawowe, dzięki czemu przyda się także osobom, którym chłodna woda nie sprzyja. Nie mówiąc już o tym, że jest doskonałym sposobem na uprzyjemnienie wieczoru we dwoje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here