Jaka brama garażowa? – cechy bram i automatyki Hörmann

Jak wynika z badań Eurostatu z 2016 r., średnio co drugi Polak posiada samochód. Nic dziwnego, że budujemy domy wyposażone w dwustanowiskowe garaże, a niejednokrotnie stawiamy na działkach dodatkowe wiaty na inne pojazdy. Aby korzystać z nich w sposób komfortowy, powinniśmy zainwestować w automatyczne bramy wjazdowe i garażowe, niewymagające fizycznej obsługi. Dlaczego warto postawić na produkty Hörmann?

Hörmann – bramy garażowe premium

Hörmann to jedna z najbardziej prestiżowych marek produkujących bramy garażowe i wjazdowe oraz siłowniki i napędy do automatyki ogrodzeniowej. Produkty tej firmy są testowane i rekomendowane przez ekspertów branżowych mediów. Bramy garażowe Hörmann wyróżniają się eleganckim designem i mnogością wariantów, imponujących odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Stanowią także barierę przeciwpożarową i antywłamaniową.

Hörmann oferuje zarówno popularne bramy segmentowe górne i boczne, jak i uchylne oraz rolowane. W szerokiej gamie produktów każdy klient znajdzie najbardziej odpowiedni dla siebie model. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością i trwałością – w ramach wieloletniej gwarancji można skorzystać z ich serwisowania. Producent oferuje także dopasowane do nich stylistycznie drzwi zewnętrzne, garażowe i gospodarcze o podwyższonych właściwościach izolacyjnych i przeciwwłamaniowych.

Niezawodne siłowniki – zalety automatyki Hörmann

Hörmann jest renomowanym producentem automatyki bram garażowych i wjazdowych, obecnym na europejskim rynku już od 1950 roku. Proponuje innowacyjne, regularnie optymalizowane rozwiązania, takie jak bramy obsługiwane pilotem lub za pomocą aplikacji BiSecur oraz automatyczne drzwi przemysłowe. Podnośniki i siłowniki do bram garażowych Hörmann działają szybko i płynnie, a co najważniejsze radzą sobie nawet z najcięższymi bramami. 

Napędy do bram garażowych produkowane przez Hörmann odznaczają się niezawodnością w każdych warunkach pogodowych. Produkty tworzone od A do Z wewnątrz własnych fabryk firmy są długowieczne, objęte wieloletnią gwarancją, w ramach której można skorzystać z ich profesjonalnego serwisowania. Siłowniki i napędy do bram i drzwi automatycznych Hörmann zbierają same pozytywne opinie użytkowników i inwestorów. Na pochwałę zasługuje również jakość obsługi w polskim oddziale Hörmann oraz u autoryzowanych dealerów marki.

Bramy garażowe, siłowniki i napędy do bram garażowych Hörmann to prestiżowe, innowacyjne produkty oferowane przez jedną z najlepszych marek na rynku automatyki ogrodzeniowo-garażowej w Europie. Wyroby Hörmann zdecydowanie warte są swojej ceny – to bezpieczne, eleganckie i trwałe automatyczne bramy i drzwi garażowe, których niezawodność potwierdzona jest gwarancją i licznymi pozytywnymi opiniami ich użytkowników. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here