Romantyczny seans w domu

Późnojesienna aura nie nastraja do wychodzenia z domu. Jednak nie można poddawać się tej ponurej aurze i znaleźć dobre sposoby na miłe spędzanie wolnego czasu… najlepiej w dobrym towarzystwie. Randka bez wychodzenia na miasto, może być całkiem udana, ale wymaga pewnych przygotowań, które same w sobie mogą być dobrą zabawą. Tym razem, zamiast wyjścia do kina proponujemy obejrzenie ulubionego serialu lub dobrego filmu w przytulnym gniazdku.

Ugotujcie coś

Kiedy idziemy do kina zwykle bierzemy ze sobą jakieś przekąski. Podobno popcorn jest nieodłącznym elementem kinowych wrażeń dłużej niż dźwięk… Mimo wszystko domowe warunki pozwalają nam na znacznie większy wybór tego co będziemy podjadać pod czas oglądania, dlatego czemu nie? Świetnie sprawdzi się sałatka, frytki (również z popularnych ostatnio batów), lub talerz kanapek – pełna dowolność. Co więcej tego wieczoru nie prowadzimy samochodu, dlatego nie musimy odmawiać sobie na przykład dobrego wina

Odpowiednia atmosfera

Kiedy jesteśmy w kinie wyłączamy telefon. Dlaczego nie zrobić tak samo podczas domowego seansu? To zupełna podstawa do stworzenia odpowiedniej atmosfery. Ciągłe powiadomienia i wiadomości tekstowe mogą raz na jakiś czas poczekać na swoją kolej, a my unikniemy nie potrzebnych rozproszeń.

W pomieszczeniu w którym odbędzie się nasz prywatny seans przyciemnijmy nieco światła. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapalić aromatyczne świeczki lub kadzidełka.

Niezależnie od tego, czy będziemy oglądać siedząc na kanapie lub leżąc w łóżku – zadbajmy o to, żeby wszystkie potrzebne piloty tudzież przełączniki były pod naszą ręką.

Twoje kino domowe – w szafie czy na uchwycie?

To z za pośrednictwem jakiego urządzenia obejrzymy wybrany film lub serial nie pozostaje bez znaczenia. Oczywiście oglądanie we dwoje nie jest tak wymagającym przedsięwzięciem jak seans w prawdziwym kinie, niemniej jeśli możemy pozwolić sobie na nieco więcej luksusu w naszym kinie domowym, warto zrobić to z głową. To gdzie i w jaki sposób umieścimy telewizor to temat na osobny artykuł, dlatego poniżej tylko kilka wskazówek.

Jeżeli znajduje się on w salonie, pamiętajmy, że jest to sprzęt, który często jest punktem centralnym pomieszczenia. Z kolei w sypialni nie chcemy, aby rozpraszał naszą uwagę podczas snu. Toteż rozważmy, czy „schowamy” go w w szafie czy umieścimy na uchwycie do telewizora. Oba rozwiązania niosą za sobą szereg korzyści, ale to od ciebie zależy, które jest najbardziej optymalne..

Decydując się na na dobry uchwyt do telewizora, możesz cieszyć się niemal dowolnym manipulantem kątem nachylenia i położeniem ekranu – to ważne, aby jego środek  znajdował się na wprost twoich oczu. Bogaty wybór akcesoriów, takich jak uchwyty do telewizorów, znajdziesz sklepie ihaa, pod tym adresem: ihaa.pl/uchwyty_do_telewizorow/.

Bawcie się dobrze

Oglądanie w domowym zaciszu to wspaniały pomysł nie tylko na mroźne jesienno-zimowe wieczory. W ten sposób nie musimy się martwić o innych widzów – możemy pozwolić sobie na większą spontaniczność, przerwy, rozmowy i cokolwiek tylko przyjdzie nam do głowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here